Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Sephora Outrageous Curl Maskara

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.096 kez okundu.

Sephora collection outrageous curl maskara, Sephora’nın kendi ürünlerinden bir maskara ve işini gerçekten çok iyi yapıyor, özellikle alt kirpiklere de uygulamada sorun yaşamak istemeyenler bu maskaranın fırçasına bayılacak, çünkü çok kullanışlı ve minik.

Sephora Curl Mascara Blog

Aşırı güzel bir maskara, adında ‘Curl’ olsa bile aslında kıvırmaktan başka işlerde de iyi, dolgunluk verme ve kirpikleri belirginleştirme konusunda aşırı iyi. Tek kat ile oldukça güzel belirgin, tek tek ayrılmış kıvrık kirpiklere sahip olabiliyorsunuz ancak 2 kat sürüldüğünde kirpiklerinizi olduğundan daha uzun da gösteriyor, 2 ufak sorunu var birincisi pek uygun fiyatlı olmaması bunda doların aşırı yükselmesi de büyük bir rol oynuyor, yine de indirimde yakalama şansınız var. Uygun fiyatlı maskaralara bir göz atmak isterseniz;

Ayrıca;

İkinci sorunu ise geç kuruyor olması, kurumasını beklerken biraz uzun kirpikleriniz varsa gözlerinizi açtığınızda göz kapağınıza bulaşabiliyor, geç kuruması ufak bir sorunmuş gibi gelebilir ama göz makyajınızı yaptıktan sonra bulaşanları silmeye çalışmak oldukça sinir bozucu ve makyajınız mahvedebiliyor.

Maskaranın en sevdiğim özelliği ise o minicik fırçası, bu fırçayı kullandıktan sonra o büyük fırçası olan rimellerle yapamaz oldum. Gözlerimin iç ve uç kısımlarında kalan minik kirpiklere bile maskara uygulayabiliyorum. Ayrıca alt kirpiklere maskara uygulamayı sevenler kesinlikle bu maskaraya bir şans verin çünkü bu minik fırçasıyla favoriniz olabilir, alt kirpiklere sürmek için birebir ve alt kirpiklere uygulaması oldukça kolay.

Kısa bir uyarı, bu maskarayı en fazla 2 kat uygulamaya çalışın, yapısı gereği (zor kurumasının nedeni de bu yapısı) üst üste çok sürünce kirpiklerinizi yapıştırıyor ancak 1 kat 2 kat uyguladığınızda tek tek ayrılmış, kıvrık ve dolgun kirpiklere sahip oluyorsunuz. Ayrıca yazıyı yazarken öğrendim 2 farklı fırçası varmış, benim aldığım küçük fırçalısı, bu kirpikleri daha uzun göstermeye yarıyormuş, bir de normal fırçalısı var (standart maskara fırçası) o da dolgunluk veriyormuş.

Sephora Outrageous Curl Maskara Yorum

Sephora Curl Mascara Fiyatı

sephora outrageous maskara fiyat ₺54,90 uygun fiyatlı diyemeyiz ancak etkisini sevdiyseniz kesinlikle değer bir fiyat, yurt dışında çok daha ucuz o yüzden imkanınız varsa gittiğinizde bolca stoklayabilirsiniz.

Sephora Outrageous Curl Maskara Kullananlar

View this post on Instagram

Еее! Написала наглядный пост на ту самую тушь, которую чаще всего использовала за последний год и которая собирала больше всего вопросов "что за тушь"?. Итак, это #sephora #outrageouscurl – мои любимый вариант под смоки и любой активный макияж глаз, когда ресницы не должны потеряться ? www.bebutterfly.ru/2016/05/sephora-outrageous-curl-01-black.html #bebutterfly #sephorarussia #sephoraoutrageouscurl #outrageous #sephoraoutrageousmascara #beautyblogger #nakedbasics2

A post shared by Julia Petkevich-Sochnova ? (@bebutterflyru) on

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6