Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Rimmel London Match Perfection Kapatıcı — Concealer

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.321 kez okundu.

Bu ürün hem kapatıcı yani concealer hem de aydınlatıcı özelliği bulunuyor. Göz altları için tam aranılan iki özelliği bir üründe buluşturmaları güzel bir düşünce, ayrıca fiyatı da baya uygun, ayrıntılı incelemesi için yazının devamını okuyun

Rimmel london match perfection kapatıcı, bir ara aşırı popüler olmuştu, bu popülerlik fiyatından da kaynaklı olabilir. Performansı çok kötü değil ama idare eder denilebilir. Göz altında çok problemi olmayanlar sadece aydınlık bir görünüm isteyenler, cildinde çok problemi olmayanlar, renk bozuklukları ise ilk seviyede kalanlar kullanabilir.

Yapısı: Likit bir kapatıcı olmasına rağmen biraz kremsi bir kıvamda, ama bu sürüm için güzel bir kolaylık. Cildinizi iyice nemlendirmeyi unutmayın kullanmadan önce çünkü kuru ciltlerde pul pul görünüm verecekmiş gibi görünüyor.

Kalıcılık: Aşırı bir kalıcılığı yok, pudra ile sabitlerseniz ve baz kullanırsanız biraz kalıcılığını arttırabiliyorsunuz ancak aksi durumda belli saatlerde tazelemeniz gereken bir kalıcılığı var öyle sür sonra tüm gün unut tarzı bir ürün değil. Öyle bir ürün arıyorsanız hemen şu kapatıcıya bakabilirsiniz;

Kapatıcılık: Kapatıcılığı az ile orta arasında bir yerlerde göz altında veya cildinizde büyük sorunlarınız varsa bu kapatıcı sizin sorunlarınızı kapatmaz daha çok aydınlık vermek amacıyla kullanılması gereken bir kapatıcı. Göz altlarınızda çok az sorununuz varsa çok güzel aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Bitiş: Garip bir şekilde “aydınlatıcı” ama mat bitişli evet, sürdüğünüzde mat bir şekilde bitiyor ama yine de aydınlık, renginden kaynaklı bir şekilde aydınlık veriyor. Mat bitişi çok kötü durmuyor ama beklenilen görünüm o değildi, daha ıslak gibi aydınlık bir görünüm bekliyorduk.

Paket: İşte bu ürünün en büyük sorunu o paketi ve işlevsiz fırçası, fırçasını sadece ürünü sorunlu bölgelerinize koymak için kullanabiliyorsunuz çünkü kendi fırçasıyla dağıtmaya kalktığınızda fırçanın izleri çıkıyor ve kesinlikle düzgün bir şekilde ürün dağılmıyor. Paketi de diş macunu gibi sıkmanız gereken bir mekanikte o yüzden pek kullanışlı değil, büyük çoğunluğu içinde kalıyor ve alamıyorsunuz.

Bunların hepsinin dışında verdiği aydınlık ve hafif kapatıcılığı çok güzel, yüzünüzde çok ağırlık yapmıyor gün içinde rahat edebilirsiniz. Cildinizde fazla probleminiz yoksa bir göz atın.

Rimmel london match perfection kapatıcı

Fiyatı diğer ürünlere kıyasla baya uygun, 22₺ ancak indirimlerde daha da ucuzluyor, eğer bir indirimi denk getirirseniz çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Rimmel london match perfection kapatıcı kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6