Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

LR Zeitgard Platinum Express Eye Cooler — Göz Çevresi Kremi

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 536 kez okundu.

LR Platinum Göz Kremi

Her şeyden önce bu krem aslında “erkeklere özel” bir seride bulunuyor. Bu tarz “kadınlar için” veya “erkekler için” diye ayrılan ürünlerin aslında ayrılan tek şeyi paketlemesi oluyor (bu üründe de aynı durum söz konusu, paketlemesi siyah yapılmış.). Ciltler kuru, yağlı, karma, hassas, sivilcelenmeye meyilli vs. gibi kriterlerde ayrılır. Erkek cildi, kadın cildi diye ayrılmaz bu yüzden ürünleri ayırmak da aslında anlamsız. Bunun dışında herkesin kullanabileceği güzel bir göz kremi.

Krem ve hafif jel formunda bir krem (yani yine krem  😀 ) İçeriğinde hyaluronik asit bulunuyor, cilt için oldukça yararlı güzel bir asit türü, özellikle alerjik bünyelerin rahatlıkla kullanabileceği bir asit türü çünkü vücudumuz bu asidi rahatlıkla sindirebiliyor ve bu sebeple alerjik bir reaksiyonda bulunmuyor. Bu HA’in cilt kırışıklarına dolgu yapmak için kullanıldığını da duydum. Bu üründe kırışıklıklara karşı oldukça etkili, bu özelliğini fazla test etme fırsatım olmadı.

Çok az bir ürün göz çevresi için yeterli oluyor. Pompalı şişede olması oldukça iyi hem hijyenik hem de elinize gereğinden fazla ürün alma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Ürün krem şeklinde ama daha katı jel gibi bu yüzden elinize kolayca alabiliyorsunuz. Hızlı emilen bir formüle sahip ve göz çevresinde rahatsız bir his bırakmıyor emildikten sonra. Genel olarak güzel bir göz çevresi kremi diye düşünüyorum.

LR Platinum Eye Cooler Kullanıcı Yorumlar

Göz çevresindeki deri oldukça hassastır (cildimizin diğer yerleriyle kıyaslandığında) bu yüzden normal kremleri göz altlarımızda kullandığımızda pek bir etki etmez. LR göz altı torbaları kullananlar veya morluklarınız varsa bu göz çevresi kremi oldukça yararlı olabilir çünkü göz çevresindeki deriyi yatıştırıyor bu da göz altı torbalarınıza çok iyi gelecektir. Ayrıca kullandığım zamanlarda cilt tonunu dengelediğini fark ettim. Göz altı morluklarınız varsa cilt tonunuzu eşitleyerek görünümlerini azaltabilir. Ayrıca diğer LR göz altı morluk kremi kullananlar da bu konuda pozitif geri dönüş vermişler.

LR Zeitgard Platinum Express Eye Cooler Kullananlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

BIENFAITS ALOEVERA?? (@bienfaits.aloevera64)’in paylaştığı bir gönderi ()

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6