Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

En İyi 5 Maskara Bazı

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.365 kez okundu.

Makyaj bazı ve far bazı bilindik ve popüler bazlar ama maskara bazını yeni duyanlar olabilir, eğer kirpiklerinizin görünümünü en az 2 kat daha da güzelleştirmek istiyorsanız bayılacağınız bir ürün maskara bazı, en iyi 5 maskara bazını görmek için yazının devamını okuyun.

Maskara Bazı

Maskara bazı, makyaj bazının yaptığının aynısını yapıyor, maskara sürmeden önce kirpiklerinizi hazırlıyor buna kirpiklerinizi korumak da dahil. Bir çok farklı şey yapan maskara bazı var mesela daha dolgun gösterenleri, daha uzun gösterenleri, kirpikleri besleyen veya kirpikleri daha kıvrık gösterenleri mevcut.

‘Her şeyin bazını çıkarttılar, bunlar hep para tuzağı’ gibi cümleler aklınızda olabilir, doğal çünkü gerçekten her şeyin bazı var artık ama bunların hiç biri boşa değil diye düşünüyorum mesela makyaj bazları gerçekten gözeneklerinizin görünümünü yok ediyor.

Maskara bazları da her makyajda kullanmayacak olsanız bile bazı makyajlarınızda dahil etmek istebilirsiniz çünkü gerçekten vaatlerini yerine getiriyorlar. Ayrıca maskara bazı kullandığınızda fark edeceksiniz, kirpiklerinizdeki makyajı çıkartmak çok daha kolay.

Diorshow Maximizer Kirpik Besleyici

Kırmızı halı makyajında, defileler de ve bir çok önemli yerde ünlülerin kullandığı ürünlerden birisi bu maskara bazı, içeriğinde besleyici yağlar var bu sayede kirpiklerinize bakım da yapıyor. Bunu kirpiklerinize sürüp bir gecede bakım da yapabilirsiniz aynı zamanda kirpiklerinizi maskara öncesinde hazırlayabilirsiniz. maskara bazı olarak kullanıldığında aynı takma kirpik etkisi veriyor ama doğal çünkü bu etkiyi kendi kirpiklerinize uyguluyor, dolgunluk ve uzunluk aynı zamanda çok güzel kıvrılmış kirpiklere de sahip oluyorsunuz. Kısaca fiyatı çok olsa bile harika bir ürün çünkü 2 amaçla kullanılabiliyor.

Clinique Lash Building Primer

Kirpiklere güzel dolgunluk veren bu clinique maskara bazı, ayrıca kirpik dökülmelerine karşı da kirpikleri güçlendiriyormuş. Bu maskara bazı daha çok kirpikleri beslemek ve güçlendirme üzerine, ancak dolgunluk ve kıvrım da veriyor ayrıca bunu uyguladıktan sonra üzerine hangi maskarayı uygularsam uygulayayım kesinlikle topaklanma yapmadı (tek sürüldüğünde topaklanma yapan maskaralar bile)

Shiseido Besleyici Maskara Bazı

Tüm gün maskaranızın kesinlikle akmadan, ilk sürdüğünüz gibi kalmasını sağlayan çok güzel bir maskara bazı. Dramatik maskaralardan hoşlananlar için yapılmış resmen çünkü güzel dolgunluk veriyor. Özellikle Shiseido’nun o çok ünkü kirpik kıvırıcıyla kullanılması öneriliyor. Shiseido ve Shu Uemura’nın kirpik kıvırıcısı birbirine çok benzetiliyor. Aşağıdaki listede bu kirpik kıvırıcısı da yer alıyor.

Jane Iredale Purelash Lash Extender Conditioner – Kirpik Uzatıcı Besleyici

İçinde hidrolize edilmiş buğday proteini (kirpiklerin gürleşmesini, kıvrılmasını ve güçlenmesini sağlıyor) Pantenol bilinen diğer adıyla Vitamin B5 (kirpikleri besliyor) Alg (deniz yosunu) özü gibi garip maddeler var ama okuduğuma göre hepsi çok iyi maddeler kirpikler için, bu ürünün en güzel yanı 3 farklı şekilde kullanılabiliyor olması;

  1. Maskaradan önce kirpiklerinize maskara bazı olarak
  2. Geceleri kirpikleriniz için besleyici olarak (kirpiklerinizin güçlenmesi ve gürleşmesi için)
  3. Kaş sabitleyici jel olarak

Bu gerçekten çok harika ve kullanışlı bir maskara bazı fiyatını kesinlikle hak ediyor.

Flormar Ultimate Eyes Primer Maskara Bazı

Bu maskara bazı flormar bulabileceğiniz güzel ve oldukça uygun fiyatlı seçeneklerden birisi, bu maskara bazı gratis gibi kozmetik mağazalarında bulabilirsiniz. Maskaradan önce kirpiklerinizi dolgunlaştırıyor ve uzun görünmesini sağlıyor, ancak bu sadece maskara bazı o yüzden kirpiklerinizde bu maskara bazı varken uyumayın mutlaka çıkartın.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6