Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

NYX Matte Body Bronzer

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 661 kez okundu.

Kış artık yavaş yavaş gelmeye başladığından doğal yollarla bronz gözükmek pek mümkün değil ancak bronzerlar bunun için var! Cilt rengimizi ısıtan ve doğal bir bronzluk veren NYX Matte Body Bronzer incelemesini okumak istersen seni bekliyoruz.

Yapısı: Toz, pudra bir yapıda ama çok tozutma gibi sorunları yok, ayrıca uyguladıktan sonra tebeşir gibi durmuyor gayet doğal.

Kalıcılık: Orta derece bir kalıcılığı var ancak güzel yanı diğer bronzerlar gibi bir süre sonra turuncu renge dönüşmüyorlar.

Kapatıcılık: Çok kapatıcı değil, olması da gerekmiyor. Güzel tarafı kat kat uygulayıp daha da bronz yapabilmeniz, 2 3 kat uyguladığınızda kötü gözükmüyor koyu gözüküyor. Mesela kışın kullanıyordunuz ve 1 kat yeterliydi ama yazın çok yandınız ve artık çok bronzsunuz. 2 – 3 kat bu bronzerdan uygulayarak yeni bir bronzer almaktan kurtulabilirsiniz.

Bitiş: Aşırı doğal görünümlü mat bir bitişe sahip

Paket: Çok şık gözüken bir pakete sahip, kullanımı da aşırı kolay.

Cruelty Free / Vegan: Vegan değil ancak cruelty free bir ürün  🙂

NYX Matte Bronzer Renkleri

Toplamda 5 rengi bulunuyor ve hepsi de doğal görünümlü bronz renkteler.

NYX Matte Body Bronzer – Light, Koyu Altın

NYX Matte Body Bronzer – Deep, Koyu Soğuk Kahverengi

NYX Matte Body Bronzer – Medium, Koyu Altın Kahverengi

NYX Matte Body Bronzer – Dark Tan, Koyu Sıcak Kahverengi

NYX Matte Body Bronzer – Deep Tan, Koyu Altın Kahverengi

NYX Matte Bronzer Fiyat

Fiyatı ₺35,95 ve ₺38,99 arasında ama indirimde olduğu da oluyor o zamanlara denk getirdiğinizde çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

NYX Matte Bronzer Kullananlar

View this post on Instagram

I'm loving a bit of NYX at the moment! A brand that has become popular with make up artists like myself, it's reasonably priced, with better pigment than quite a lot of the more expensive, prestige brands (and I've tried a lot) The bronzer and blusher are a new favourite and I'm loving their concealer to highlight when I contour! #nyx @nyxcosmetics_uk #nyxhighdefinitionblush #nyxblusherbabydoll #babydoll #nyxbabydoll #nyxmattebronzer #bronzer #nyxbronzer #nxymediumbronzer #mediumbronzer #concealer #nyxconcealer #nyxstudiophotgenicconcealer #highlighter #contour #makeup #cheapmakeup #cheapandcheerful #affordablemakeup #freelancemakeupartist #freelancemua #makeupartist #mua #makeupblogger #crueltyfree

A post shared by ?MAKE UP BY EMILY? (@makeupbyemily_x) on

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6