Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Nivea Essentials Urban Detoks Maske — 1 Dakika

1 dk okuma süresi

Bugün 2, toplam 111 kez okundu.

Nivea Essentials Urban Detoks Maske — 1 Dakika

İçerik göster 1 Nivea Urban Detox Maske Yorum 2 Nivea Urban Skin Detox Yorumlar 3 Nivea Detox Maske Yorumları 4 Nivea Urban Detox Maske Fiyat […]

Makyaj MAG tarafından Facebook
Nivea Essentials Urban Detoks Maske — 1 Dakika
Nivea Essentials Urban Detoks Maske — 1 Dakika

Maskeler genelde zaman aldıkları için hafta sonları veya boş vakit oldukça yapılır, hatta bazen zaman sıkıntısından dolayı maske yapmayı atlıyoruz bile, 1 dakika vaadiyle nivea urban detox herkesin cilt bakımında yer alabilecek bir maske gibi gözüküyor.

Nivea Urban Detox Maske Yorum

Maske yapmak aşırı keyifli ve kendinizi oldukça iyi hissetmenize sebep olan bir cilt bakımı olsa da bazen hiç zamanınız olmayabiliyor. Nivea’nın bu 1 dakika maske olayı kesinlikle harika, kısa zamanda cilt bakımınızı tamamlayabiliyorsunuz. Sadece maske de değil, içinde minik tanecikler olduğu için hafif bir peeling efekti de sağlıyor.

Nivea Urban Skin Detox Yorumlar

Nivea Detox Maske Yorumları

Çok pratik bir ürün, ve fiyatına göre performansı da gayet iyi, ancak maskeyi kalın bir tabaka olarak uyguladığınızda kuruması 1 dakikadan fazla sürüyor o yüzden uygularken ince uyguluyorum ben ancak siz istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Önceden temizlediğiniz yüzünüzün tamamına sürüp 1 dakika bekliyorsunuz ardından kuruyunca su ile (ben yuvarlak hareketlerle yapıyorum parmaklarımla içinde peeling gibi minik pıtır pıtır şeyler var, dairesel hareketlerle yüzünüzden çıkarttığınızda hafif bir peeling etkisi de yakalamış oluyorsunuz.) çıkartın, ardından cilt bakımınıza devam edebilir veya makyajınızı yapabilirsiniz.

Makyaj yapmadan önce kullanmak için de çok iyi çünkü karma veya yağlı ciltlilerin en büyük problemlerinden birisi, ciltlerinde fondöten olsa bile bir süre sonra parlama yapması, bu peeling ile fark ettim ki cildim parlama yapmıyor (eğer makyajdan önce bu maskeyi yaptıysam) ve tüm gün parlamadan durabiliyor makyajım, tek sorun bu maskenin yüzü biraz yakması, hassas ciltliler için oldukça kötü sonuçlar yapabilir diye düşünüyorum. Yine de ortalama ancak işe yarayan bir maske.

Nivea Urban Detox Maske Fiyat

Normalde fiyatı ₺23,00 gibi bir şey ancak indirimdeki fiyatı ₺12,45

Nivea Urban Detox Mask Kullananlar

İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
Bu Yazıyı Oylayın
Nivea Essentials Urban Detoks Maske — 1 Dakika
5 (100%) 9 oy

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
@makyaj_mag
TAKİP EDİN