Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Neutrogena Hidrojel Maskeler

2 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 906 kez okundu.

Kağıt maskeleri bir kenara atmamıza neden olan Neutrogena hidrojel maske takıma 3 yeni üyeyi daha ekledi! Detoks etkili, canlandırıcı ve kırışık karşıtı versiyonlarıyla cilt bakımını biraz daha ileri taşıyorlar, hangisi sana daha uygun?

Neutrogena Hidrojel Maske Blog

Öncelikle daha önce hidrojel maske kullanmadıysanız ve kağıt maskelerden geçiş yapıyorsanız büyük ihtimalle yüzünüzdeki histen pek memnun olmayacaksınız, çünkü görünüşe göre etrafımda bu ürünün verdiği serinlik hissinden hoşlanan tek kişi benim. Ayrıca bir önceki yazıda da yazdığımı hatırlıyorum 2 maskeye yetecek kadar ürün koyuyorlar 1 maskeye, yüzünüzde vıcık vıcık bir his oluyor ve bu fazla ürün maskeyi kaygan yapıyor ve yüzünüzden kaymasına neden oluyor, sanırım bu ürünün tek kötü tarafı bu, bir de üzerinde yazdığı kadar etkili bir maske olmaması, kesinlikle çok etkili ama ürünün üzerinde yazanlar kadar bir etkisi yok ama bu sanırım tüm ürünler için geçerli; pazarlama.

Neutrogena Hidrojel Maske Yorum

İlk çıkan yoğun nemlendirici maskeyi de beğenmiştim, o yüzden bu maskelerden oldukça umutluydum. Siz ilk çıkan Neutrogena Hydro Boost Yoğun Nemlendirici Hidrojel Maske maskenin yorumunu da merak ediyorsanız aşağıdaki yazıya bakabilirsiniz;

Neutrogena Detoks Etkili Hidrojel Maske

Bu maske daha çok yağlı ciltliler veya normal ciltliler için olduğunu düşünüyorum çünkü yoğun nemlendirici (mavi renkli olan) kadar iyi bir nem sağlamadı bana ve bir detoks etkisi de göremedim ama cildim rahatlamış ve sağlıklı bir neme sahipti çıkarttığımda, cildiniz yağlıysa ve fazla nem cildinize pek iyi gelmiyorsa detoks etkili bu hidrojel maske ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Neutrogena Canlandırıcı Işıltı Hidrojel Maske

Hidrojel maskelerin arasında favorim kesinlikle ışıltı verici bu maske, çünkü nem vermesi gayet güzel ve yeterli aynı zamanda çıkarttığınızda cildinizde sağlıklı bir aydınlık görüyorsunuz, tüm cildinizin renk tonu eşitlenmiş gibi mucizevi bir şey değil ama gözle görülür bir iyileşme oluyor ayrıca bu maskeyi makyajdan önce uyguladığımda harika bir zemin elde ediyorum eğer makyajınızın cildinizde çok daha iyi oturmasını istiyorsanız bu maskeyi deneyebilirsiniz.

Neutrogena Kırışıklık Karşıtı Hidrojel Maske

Haftayı sonlandırdığımızda bir yorgunluk çöktüğünde bu maskeyi kullanmayı sevdim çünkü haftasonu, haftanın tüm yıpratıcılığını kafamdan atarken cildimden atıyor olma fikri çok hoş, kırışıklıklara büyük ihtimalle uzun sürede etki ediyordur diye düşünüyorum ama bu ürünü uyguladıktan sonra cildimin gerçekten dinlendiğini hissettim bunda maske düşmesin diye yatmamdan kaynaklanıyor da olabilir haha oldukça nemlenmiş, dinlenmiş ve sağlıklı bir parlaklık gelmişti cildime, her cilt tipi kullanabilir diye düşünüyorum.

Neutrogena Hidrojel Maske Fiyat

Hidrojel maskeler genelde oldukça pahalı oluyor, kağıt maskelerden çok daha maliyetli bir üretim sürecine sahip oldukları için  ancak Neutrogena’nın hidrojel maskeleri bence orta seviyede bir fiyata sahip ve indirimlerde gerçekten çok uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz.  ₺19,90

Neutrogena Hidrojel Maske Kullananlar

Neutrogena Maske Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6