Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Madecassol Merhem — Madecassol Pomad

1 dk okuma süresi

Bugün 29, toplam 296 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Madecassol Merhem — Madecassol Pomad

  Mucizevi eczane kremleri listesine bir yenisi daha eklendi; Madecassol merhem gerçekten harika ve resmen işe yaramadığı durum yok! Madecassol krem nedir? ve nerelerde kullanılır merak ediyorsan hemen yazımızı okuyabilirsin. Madecassol Pomad Bepanthol, expigment gibi bir eczane kremi, ancak etki etmediği kullanılmadığı durum yok, yine de en çok kullanılan alanlar şöyle; kapanmayan yaralara, yanıklara, soğuk nedeni […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Madecassol Merhem — Madecassol Pomad
  Madecassol Merhem — Madecassol Pomad

  Mucizevi eczane kremleri listesine bir yenisi daha eklendi; Madecassol merhem gerçekten harika ve resmen işe yaramadığı durum yok! Madecassol krem nedir? ve nerelerde kullanılır merak ediyorsan hemen yazımızı okuyabilirsin.

  Madecassol Pomad

  Bepanthol, expigment gibi bir eczane kremi, ancak etki etmediği kullanılmadığı durum yok, yine de en çok kullanılan alanlar şöyle; kapanmayan yaralara, yanıklara, soğuk nedeni ile oluşan çatlaklara, deride kilolar nedeni ile oluşan çatlaklarda, lekelerde, yara izlerine kullanılıyor. Sivilceler için bile kullanmışlığım var sivilce izlerini geçiriyor ve çıkmaya çalışan sivilceleri de söndürüyor. Buna benzer bir krem de;

  Garip bir şekilde bu krem çok güzel kokuyor bence

  Madecassol Merhem Nedir Ne için Kullanılır?

  Madecassol pomad yaraları aşırı hızlı iyileştirme ve yara izlerini oldukça yok etme konusunda ün yapmış olsa da ben kozmetik amaçlı kullanıyorum daha çok çünkü kendisi yüzdeki kızarıklıkları gidermekte, cildi yatıştırmakta ve yumuşak yapmada çok iyi!

  İçeriğinde tam olarak ne olduğunu bilmesem de çok kimyasal ve zararlı olmadığını okuduğumu hatırlıyorum. Siz yine de mutlaka madecassol pomad içeriğini okumadan uygulamayın.Kremin aslında yaptığı şey hücrelerin yenilenmesini hızlandırmak, bu şekilde düşünüldüğünde oldukça iyi bir kırışık kremi olduğunu da düşünüyorum.

  Dikkat edilmesi gereken şey ise alerji, kremi kullanmaya başlamadan önce mutlaka alerji testi yapın çünkü alerjiniz varsa yaralarınızı çok daha kötü hale getirebilir.

  Madecassol Nasıl Kullanılır?

  Eğer doktor reçetesi ile aldıysanız mutlaka doktorunuzun dediği şekilde uygulayın.

  • Yaranızın (veya ne için kullanıyorsanız) üzerine ince bir tabaka olarak uygulayın.
  • Günde 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz.

  Madecassol Kullananlar

  Madecassol Yüze Sürülür mü?

  Sürülmesi gayet güvenli, madecassol sivilce kremi olarak uzun zamandır kullanıyorum ve bir problem yaşamadım.

  Madecassol Cilt Beyazlatma

  Böyle bir etkisiyle karşılaşmadım ancak beyazlatıyor olabilir.

  İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
  Bu Yazıyı Oylayın
  Madecassol Merhem — Madecassol Pomad
  5 (100%) 9 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN