Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

M.A.C Krem Allık — Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 608 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  M.A.C Krem Allık — Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy

  MAC’in ilk çıkarttığı krem allıklardan sonra yeni 3 renk daha çıkarttı. Eğer aradığınız rengi o ilk 3 renkte bulmadıysanız bu 3 yeni renge bakmaya ne dersiniz? Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy Daha önce çıkmış olan 3 rengi Posey, Ladyblush ve Brit Wit renklerini incelediğimiz şu yazımıza da göz atmak istersen aşağıda! MAC […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  M.A.C Krem Allık — Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy
  M.A.C Krem Allık — Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy

  MAC’in ilk çıkarttığı krem allıklardan sonra yeni 3 renk daha çıkarttı. Eğer aradığınız rengi o ilk 3 renkte bulmadıysanız bu 3 yeni renge bakmaya ne dersiniz? Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy

  Daha önce çıkmış olan 3 rengi Posey, Ladyblush ve Brit Wit renklerini incelediğimiz şu yazımıza da göz atmak istersen aşağıda!

  MAC bu krem allıkların baya sevildiğini görünce yeni 3 renk daha çıkartmış ilk olanların ardından bunlar da aynı formüle sahip ama yeni çıkanların yapısı biraz daha yapış yapış, yine de pek büyük bir sorun değil. Karşılaştırdığınızda anlaşılıyor sadece.

  Yapısı: Krem yapıdalar ve orjinal 3 renge göre bunlar daha yapışkan bir yapıda ama daha az ıslak yapıdalar, daha iyileşmiş bir formülle yenilemiş MAC bu 3 rengi.

  Kalıcılık: İlk renkler gibi bunlar da uzun süreler yanağınızda kalıyor. Özellikle altına baz sürüp de makyajınızı yapmaya başladıysanız kesinlikle çok uzun süre kalıyor.

  Bitiş: Yarı mat, çok hafif parlaklık görünen bir bitişe sahipler, doğal duruyor.

  Paket: Paketi güzel kullanımda sorun çıkartmıyor. Göz farı paketlerine benzer yuvarlak yapılı bir kutusu var.

  Vegan / Cruelty Free: Hayır  😥

  MAC Tea Petal Krem Allık

  Kırmızı ve kahverengi karışımı güzel bir rengi var. Rengi çok beyaz tenliyseniz biraz koyu görünebilir. Çok hafif uygulamayı seven biriyseniz belki o zaman kullanabilirsiniz. Serinin en koyu rengi bu kiremit kahverengi.

  MAC Something Special Krem Allık

  Açık mercan rengi ve pembe karışımı, utanmışsın gibi gösteren tatlı allıklardan. Mercan rengi ruj kullandığınızda çok güzel uyum sağlıyor, doğal bir duruşu var ve rengi gerçekten çok hafif verse bile orada olduğunu görebiliyorsunuz, farkediliyor.

  MAC So Sweet So Easy Krem Alllık

  Tam sakız pembesi bir allık, rengi çok tatlı ama biraz fazla kaçırdığınızda hemen 4 yaşında annesinin allığını kullanmış kıza dönüşebiliyorsunuz. Yine de parmaklarınızla az uyguladığınızda çok güzel görünecektir.

  MAC Krem Allık Kullananlar

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  M.A.C Krem Allık — Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy
  5 (100%) 8 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN