Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

M.A.C Krem Allık — Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 718 kez okundu.

MAC’in ilk çıkarttığı krem allıklardan sonra yeni 3 renk daha çıkarttı. Eğer aradığınız rengi o ilk 3 renkte bulmadıysanız bu 3 yeni renge bakmaya ne dersiniz? Tea Petal, Something Special, So Sweet So Easy

Daha önce çıkmış olan 3 rengi Posey, Ladyblush ve Brit Wit renklerini incelediğimiz şu yazımıza da göz atmak istersen aşağıda!

MAC bu krem allıkların baya sevildiğini görünce yeni 3 renk daha çıkartmış ilk olanların ardından bunlar da aynı formüle sahip ama yeni çıkanların yapısı biraz daha yapış yapış, yine de pek büyük bir sorun değil. Karşılaştırdığınızda anlaşılıyor sadece.

Yapısı: Krem yapıdalar ve orjinal 3 renge göre bunlar daha yapışkan bir yapıda ama daha az ıslak yapıdalar, daha iyileşmiş bir formülle yenilemiş MAC bu 3 rengi.

Kalıcılık: İlk renkler gibi bunlar da uzun süreler yanağınızda kalıyor. Özellikle altına baz sürüp de makyajınızı yapmaya başladıysanız kesinlikle çok uzun süre kalıyor.

Bitiş: Yarı mat, çok hafif parlaklık görünen bir bitişe sahipler, doğal duruyor.

Paket: Paketi güzel kullanımda sorun çıkartmıyor. Göz farı paketlerine benzer yuvarlak yapılı bir kutusu var.

Vegan / Cruelty Free: Hayır  😥

MAC Tea Petal Krem Allık

Kırmızı ve kahverengi karışımı güzel bir rengi var. Rengi çok beyaz tenliyseniz biraz koyu görünebilir. Çok hafif uygulamayı seven biriyseniz belki o zaman kullanabilirsiniz. Serinin en koyu rengi bu kiremit kahverengi.

MAC Something Special Krem Allık

Açık mercan rengi ve pembe karışımı, utanmışsın gibi gösteren tatlı allıklardan. Mercan rengi ruj kullandığınızda çok güzel uyum sağlıyor, doğal bir duruşu var ve rengi gerçekten çok hafif verse bile orada olduğunu görebiliyorsunuz, farkediliyor.

MAC So Sweet So Easy Krem Alllık

Tam sakız pembesi bir allık, rengi çok tatlı ama biraz fazla kaçırdığınızda hemen 4 yaşında annesinin allığını kullanmış kıza dönüşebiliyorsunuz. Yine de parmaklarınızla az uyguladığınızda çok güzel görünecektir.

MAC Krem Allık Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6