Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

L’oreal Voluminous Lash Paradise — Paradise Extatic

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.027 kez okundu.

2 Farklı isime sahip bu güzel maskara biri; Loreal Paris Paradise Maskara veya L’oreal voluminous lash paradise Avrupa’da bu isimle biliniyor genelde, Amerika’da ise Loreal Paris Paradise Extatic Maskara olarak biliniyor ve ürünleri dış renkleri de farklı ama maskaranın yapısı ve rengi olarak her şey aynı, detaylı bir inceleme için yazının devamını okuyun.

Lash Paradise Loreal

l’oreal voluminous lash paradise türkiye ismi ile ele alalım loreal lash paradise mascara Too Faced’in meşhur maskarası better than sex’e muadil olarak gösteriliyor. Bu maskara gerçekten güzel ancak benim için Too Faced Better Than Sex muadili kesinlikle Maybelline Lash Sensational onun incelemesini de okumak isterseniz aşağıdaki kutucuğa tıklamanız yeterli;

Maybelline Lash Sensational’ı yukarıda biraz övmüş olsam da voluminous Lash Paradise da harika bir maskara, high-end olmayan en güzel maskaralarda kesinlikle ilk 5’e girer. Her şeyi yapabilmesi güzel bir özellik, kirpiklerinizi gerçekten çok güzel uzatıyor, ve yapısı gayet akışkan olduğu için dolgunluk vermesi de çok iyi, uzun kirpiklere sahipseniz gerçekten çok güzel belirgin ve aşırı uzun kirpiklere sahip oluyorsunuz. Fırçası da çok kullanışlı ve dolgunluk vermede gerçekten iyi iş çıkartıyor.

Kısaca her şeyi yapabilen tek bir maskara kullanmak istiyorsanız kesinlikle bayılacağınız bir maskara! Ekstra olarak kirpiklerinizi kıvırıyor, kirpik kıvırıcıdan aldığınız gibi bir performans beklemeyin ama onun yaptığının yarısı kadar kıvırma veriyor, ve kirpik kıvırıcılarından korkuyorsanız veya kullanmayı sevmiyorsanız bu sizin işinize gelebilir. Çok uzun süre kıvrık kalmıyorlar ama bir  süre sonra kirpikleriniz düz hallerine geri dönüyor.

Yazın çok sıcaklarda da bu maskarayı kullanabilirsiniz, sıcak havalarda akma yapmıyor, çok uzun saatler kullanımda değişebilir ancak yine de çok akma yapacağını sanmıyorum. Fırçasının tek bir sorunu var o da ucunda maskara kalması ve bu da burnunuza veya yüzünüzde bir yere dokunduğunda makyajınızın o bölümünü mahvetmesi anlamına geliyor, aynı şekilde fırçanın sapı da biraz kirleniyor. Diğer bir kötü yanı ise ki bu baya kötü bir özelliği, en fazla 2 ay içinde kuruyor, kullanılamayacak kadar kötü bir kuruma değil ancak kirpiklerinizi birbirine yapıştıran bir kuruluğa ulaşıyor ve o güzel maskara sizde birleşik kirpikler olarak geri dönüyor. 2 aydan önce mutlaka bitiririm diyorsanız bu maskarayı sevebilirsiniz, bir maskarayı benim gibi 6 ay da kullananları başka bir maskaraya bakmaya yönlendirelim;

Ya da en üstteki kutucuktan Maybelline maskaralarının incelemelerine bakabilirsiniz.

Loreal Lash Paradise Maskara Fiyat

Loreal lash paradise gratis fiyatı ₺32,99 aslında uygun fiyatlı bir maskaraydı ama son zamanlarda loreal lash paradise fiyat biraz arttı, indirimlerde ₺28,45 gibi bir fiyata bile bulabiliyorsunuz.

Loreal Lash Paradise Kullananlar

https://www.instagram.com/p/Bb43ioYgPcW/?tagged=loreallashparadise

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6