Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

L’oreal Saf Kil Maskeleri — İnceleme

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.805 kez okundu.

Bugünün incelemesi; L’oreal saf kil maskeleri! Bir süredir düzenli kullanıyorum ve çok sevdim, işe yarıyor, gözle görülür farklılıklar yarattı cildimde. 3 farklı çeşidi var. Cilt sorununuza göre tek alıp kullanabilirsiniz ya da 3’lü veya 2’li kullanabilirsiniz tamamen size kalmış.

Öncelikle 3 tane ayrı maske olmasını ve her birinin etkisinin başka olmasını sevdim. Çünkü genelde yüzümüzün her yeri aynı probleme sahip olmuyor aynı T bölgesinin genelde yağlı ve siyah noktalara açık olması gibi. L’oreal bence bunu iyi düşünmüş. Maskelerin yapısını beğendim çok katı değil, fondöten fırçasıyla yüzünüze kolayca sürebilirsiniz, elinizle de aynı şekilde yıkayınca daha da yumuşuyor ve böylece cildinizi tahriş etmiyor. Hassas ciltliler için güzel. Genel olarak bu saf kil maskelerini sevdim.

07.12.2017 Güncelleme: Yeni çıkan maskelerin incelemeleri için aşağıya bakabilirsiniz;

L’oreal Saf Kil Detoks Jeli

Bu siyah olanı, içinde kömür varmış ve kesinlikle etkisini en çabuk görebileceğiniz maske, çünkü cildinize detoks etkisi yapıyor ve bütün cildinizi temizliyor, gerçekten bunu yaptıktan sonra cildinizi temiz hissediyorsunuz, belki beklentim çok diye öyle hissettim ama sanki gözenekleri baya derinlemesine temizliyor gibi geldi. Siyah noktalarınız varsa kesin çözüm bu maske olabilir, küçük akneleri bile yok etti bende, böyle yumuşak ve canlı görünen bir cilt bırakıyor.

L’oreal Saf Kil Arındırıcı Jel

Açık yeşil olan maske, cildi yağlı olanlar için tam bir kurtarıcı, yağlı cilde sahip kişilerin en seveceği maske olacak çünkü harika matlaştırıyor cildi, ayrıca yağlanmayı da kontrol altına alıyor. Cildimi kurutmadı, yumuşak ve güzel bir cilt bıraktı ama kesinlikle matlaşmıştı. Tıkanmış gözenekleri de açtığını düşünüyorum, detoks jeli kadar derin bir temizlik değil ama arındırıcı jel de temizliyor. Okaliptus kokuyor eğer kokulara karşı hassas iseniz almadan önce koklamanızı öneririm çünkü biraz yoğun kokuyor, kötü bir koku değil bence ama rahatsız edebilir.

L’oreal Saf Kil Peeling Jeli

Kırmızı gibi olan maske bu, içinde kırmızı yosun özü var, tıkalı gözenekleri açıyor ve sıkılaştırıyor, öyle süper bir sıkılaşma yok ama kesinlikle fark edilir bir küçülme oluyor gözeneklerin görünümünde, ama aşırı bir performans göremedim bundan diğerlerine oranla, yine de güzel ve alınası bir maske.

L’oreal Saf Kil Maskesi Fiyatı

İnternetten ilk aldığımda fiyatı 25₺ idi. Tekli fiyatı bu arada ama daha sonrasında Eveshop’ta indirim de 19₺ gibi bir rakama gördüm, indirimleri takip ederseniz uygun fiyattan alabilirsiniz diye düşünüyorum.

L’oreal Saf Kil Maskesi Kullananlar

https://twitter.com/burcuozturk37/status/888831953742569474

Genelde cildimin farklı yerlerine aynı anda sürüyorum, ama istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir ürün veya ürünler, sizin düşünceleriniz neler? L’oreal saf kil maskelerini kullandınız mı?

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6