Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Loreal Paris Likit Aydınlatıcı Glow Mon Amour Droplet Highlight — Champagne & Bellini

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.093 kez okundu.

Likit aydınlatıcılar özellikle yaz aylarında oldukça pratik, sadece elmacık kemiklerinizin üstüne parmaklarınızla uygulayın ve hazırsınız! Ayrıca bu yaz çok moda olduğunu söylemiş miydik?

Loreal Paris Glow Mon Amour Droplet Highlight

Bu iki likit aydınlatıcının açık olanının ismi Champagne ve bronz olanının ismi ise Bellini ancak Sparkling Love ve Loving Peach isimleri ile de biliniyorlar. Sparkling love açık renk olanı, loving peach ise koyu renk olanı, ilk başta sadece iki renk yetersiz gelse de Champagne renginin uyguladığım herkese uyum sağladı ve sırıtmadı ciltlerinde. Bu serinin iki tane de aydınlatıcı paleti var, eğer bakmak isterseniz hemen tıklayın;

Paketlemesini çok sevdim aslında diğer likit aydınlatıcılardan pek farkı yok ama, cam şişede olması hem şık görünmesini hem de aydınlatıcının rengini görebilmemizi sağlıyor. Damlalıklı bir aparata sahip bu sayede fazla aydınlatıcı alıp ziyan etmiyoruz.

Yağlı yapısından dolayı yağlı ciltleri rahatsız edebilir veya bu yapısı cilt sorunlarınızı daha da belirgin olmasına sebep olabilir o yüzden yağlı/sivilcelenmeye meyilli ciltlerin dikkatli alışveriş yapmasını öneririm.

Yapısı çok güzel, hemen dağıtabiliyorsunuz. Parmaklarınızı kullanarak dağıttığınızda biraz fazla etrafa dağılıyor ancak beauty blender ile daha iyi dağıtıldığını düşüyorum yine de tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum, aslında bu serideki aydınlatıcılardan doğal bir aydınlık bekliyordum ancak pek öyle değiller, makyajınızın altına baz olarak uygularsanız veya fondöteniniz ile karıştırarak kullanırsanız bu doğallığı biraz elde edebiliyorsunuz ancak direkt highlighter olarak kullanıldığında kendisini çok belli ediyor ve hafiften simli gibi, simler aşırı rahatsız edici değil ancak simli ürünlere günlük makyajlarda pek yer bulamıyor pek doğal olmayan görünümlerinden dolayı.

Vücut aydınlatıcısı olarak kullanırsanız oldukça beğenebilirsiniz çünkü omuzlarda köprücük kemiklerinde oldukça güzel duruyor.

L’Oreal Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcı

Genel olarak iki aydınlatıcıyı da sevdim, bronze olanının yazın oldukça fazla yanıp kullanmanız gerekse de ikisi de tam “glam” renkler/aydınlatıcılar. Yüzde çok uyguladığınızda kötü gözükebiliyor ama elmacık kemiklerinizin üstüne iki minik noktayı dağıttığınızda güzel bir sonuç alabiliyorsunuz. Simli görünümü en aza indirecek yöntemlerden birisi de bu ürünü baz olarak kullanmanız fondötenden önce yüzünüze az miktarda uygularsanız fondöteninizin mat görüntüsünü alıyor ve aydınlık ışıltılı bir cilt bırakıyor. Bu olayı fondöteninize bir miktar karıştırarak da elde edebilirsiniz. Likit aydınlatıcıları bir çok farklı şekilde kullanmak mümkün güzel yanı da bu zaten.

L’Oreal Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcı Kullananlar

Omuzlarda ve köprücük kemiği üzerinde duruşu

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6