Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

L’Oreal Paris Infaillible Magic Essence Drops Likit Makyaj Bazı

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 320 kez okundu.

Türkiye’ye yeni gelen loreal infallible makyaj bazı mavi şişeli makyaj bazı aslında görünüm olarak benzemese de (magic essence drops damlalıklı ve daha tombul bir şişeye sahip.) aşağıya bıraktığım yazıdaki makyaj bazlarının ailesinden eğer onların da detaylı incelemesini okumak isterseniz;

L’Oreal Paris Infaillible Magic Essence Drops

Genelde color correcting makyaj dünyasında oldukça sevilen bir teknik, en popülerlerinden birisi hafif yeşil renkli ürünler ile kırmızılıkları/kızarıkları nötrlemek ancak mavi hiç alışılmamış bir renk ancak Loreal mavi renk ile daha canlı ve sağlıkla parlayan bir cilt vermeyi amaçlıyor. Öncelikle belirteyim cildinizde mavilik anlamında hiç bir iz kalmıyor. Burada kullanılan hafif mavi renk cilt renginizle birleşince ciltteki matlıkları nötrlemek üzerine sadece yani cildiniz yine normal renginde görünüyor Şirinler gibi olmayacaksınız  😀

Ayrıca bilinen diğer adı: L’oreal Paris Infaillible Magic Essence Drops Aydınlık Görünüm Veren ve Nemlendiren Makyaj Bazı

L’Oreal Paris Infaillible Magic Essence Drops Likit Makyaj Bazı Blog

Gerçekten beklenmedik şekilde beğendiğim bir makyaj bazı oldu, öncelikle cildi nemlendirme konusunda hiç performans beklemiyordum ama orta düzeyde güzel iş çıkartıyor. Kuru ciltliler kullanmadan önce ekstra bi nemlendirici uygulayıp üzerine bu bazı uygulayıp sonra makyaja geçmelerini tavsiye ederim kuru ciltler için yeterli olmayabilir nemlendirmesi ancak ilk kullanımdan sonra kendiniz karar verebilirsiniz, hiç nemlendirme beklemediğim için bu konuda beni oldukça şaşırttı.

Damlalıklı bir tasarımı var o yüzden kullanımı oldukça kolay, yüzüme 3-4 damla yetiyor fazlasına hiç gerek yok. Sıvı formda ama damlalıkla uygulayıp hemen parmaklarınızla cildinize dağıtabiliyorsunuz. Ciltte mavi rengi gözükmüyor, cildinizdeki mat ve cansız görünen o renkleri nötrlüyor ve size daha canlı, parlak bir renk kalıyor. Verdiği parlaklık kesinlikle çok doğal, highlighter etkili makyaj bazları gibi değil, öyle simli gibi veya metalik bir parlaklıktan çok cildiniz neme doymuş ve sağlıklı gibi bir görünüm elde ediyorsunuz.

Beğenmediğim yanlarından birisine geldik. Cidlinizde hafif bir yapışkanlık hissi bırakıyor. Bu yapışkanlık sayesinde makyajınızın uzun süre kalmasını sağladığı söyleniyor (gerçekten makyajınızın ciltte kalma süresinde bir artış oluyor ancak çok büyük bir farklılık değil, zaten makyajınızı çok uzun süre ciltte tutmak çok sağlıklı değil.) yine de bu histen hiç hoşlanmıyorsanız başka makyaj bazlarına bakmanızı öneririm. Öyle ciltte hiç yokmuş gibi değil, gayet hissedilir bir yapışkanlık hissi veriyor.

Makyaj için güzel bir zemin hazırlıyor, çok büyük bir değişiklik yok ancak verdiği nemlendirme etkisinden sonra fondöten (veya kapatıcınız ilk hangisini kullanıyorsanız) gayet güzel uygulanabiliyor. Ciltte sivilcelenme, akne veya ekstra yağlanma gibi sorunlara yol açmadı bende.

Kısaca; az da olsa yapışkan bir his bıraktığı için elenebilir ancak o kısma tamam diyorsanız oldukça güzel bir makyaj bazı, cildinizi doğal ve canlı gösteriyor, eğer beğendiğiniz makyajlar aşırı parlak değil de daha çok doğal bir ışıltı havasındaki makyajlarsa bu makyaj bazını oldukça fazla sevebilirsiniz.

L’Oreal Paris Infaillible Magic Essence Drops Fiyat

Fiyatı ₺99,95 ile ₺90 arasında ancak bu aralar yeni çıktığı için oldukça büyük indirimlere giriyor. ₺59,75 – ₺50 gibi fiyatlara bulabilmeniz mümkün.

L’Oreal Paris Infallible Magic Essence Drops Likit Makyaj Bazı Kullananlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

a true clown 💯 (@beautyyaddicted)’in paylaştığı bir gönderi ()

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6