Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!
Parfüm / Lolita Lempicka Feminine EDP — Parfüm

Lolita Lempicka Feminine EDP — Parfüm

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 36 kez okundu.

Sevenin çok sevdiği ama nefret edenin de tahammül edemediği parfümlerde bugün; Lolita Lempicka EDP Parfüm

Lolita, herkesin mutlaka bir kere duyduğu kokulardan birisi bu, çünkü adı yüzünden bir çoğumuzun lise yıllarını süslemiştir ama adıyla pek alakası olmayan bir kokuya sahip ve bu yüzden bu parfümü kullanmanın da bir yaşı yok.

Kokusunu tarif etmek gerekirse, vanilya ve menekşe çiçeğinin kokusunun karışımı gibi kokuyor ve dikkatlice kokladığınızda bu çiçeksi kokunun altında meyan kökü şekeri kokusu alıyorsunuz, siyah ve kırmızı uzun şekerleri hatırlıyor musunuz? Bu parfüm hafiften onların kokusunu çağrıştırıyor. Tarif etmesi biraz zor bir kokusu var.

İlk sıktığınızda ağır bir kokusu olsa da zamanla oturup daha az baskın bir kokuya dönüşüyor ancak parfüm diğer parfümlere oranla baskın bir kokuda. Anason kokusunu ilk sıktığınızda net bir şekilde alabiliyorsunuz.

Genel olarak kokuyu ‘temiz’ olarak adlandırabiliriz, temiz, vanilyalı, odunsu ve çok hafif baharatlı bir kokuya sahip. Kalıcılığı çok fazla, her gün her gün uzun süre boyunca kullandığınızda kıyafetleriniz de kokmaya başlıyor. Herkesin en sevdiği özelliği ise şişesi! O kadar güzel ve masallardan fırlamış gibi bir görüntüye sahip ki parfüm bitince bile şişeyi saklıyorsunuz, güzel görüntüsü için.

Yazın kullanılması insanları bayan bir kokuya dönüşmesini sağlayabilir, kışın kullanılması daha uygun bir kokudur.

Lolita Lempicka EDP Parfüm Kullananlar

İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
Bu Yazıyı Oylayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
@makyaj_mag
TAKİP EDİN