Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Inecto Naturals Ürünleri

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.088 kez okundu.

Doğal içerikli ürünler her zaman için daha iyidir, cildimiz veya saçlarımız kimsayal içerikli ürünlerle pek anlaşamaz, bu tarz ürünler şu an için işe yarıyor gibi görünse de aslında uzun sürekli kullanımda size zarar veriyor. Bu yüzden 90% doğal içeriğiyle bugün Inecto markasının bir kaç ürününü inceliyor olacağız.

Inecto Naturals

Doğal içerikli ürünlere hayatınızda her zaman daha çok yer vermeliyiz, ancak bazılarımızın içeriğe göz atarken atladığı şeylerden birisi de ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmiyor olması, belki farkında değilsiniz ancak hayvanlar üzerinde yapılan testler hiç masum değil. Inecto markası hem hayvanlar üzerinde test edilmiyor hem de vegan!

Ürünlerin içeriğinin 90% doğal, bu harika organik ürünler demek değil ancak içerik listesine baktığımda paraben veya silikon olmadığını gördüm, ayrıca kullandıkları hindistan cevizi 100% doğal ve organik, Argan yağlı olan ürünleri için de bu durum geçerli. Şimdi ürünlerin tek tek incelemesine geçebiliriz.

Inecto Naturals Hindistan Cevizli Şampuan

Hindistan cevizli ürünlerin çoğu genelde yoğun hindistan cevizi kokuyor (çok garip :p) o kadar yoğun kokuyor ki hindistan cevizi kokusu seven birisi olarak bazen beni bile bayıyor, ancak bu şampuan öyle değil, hafif bir hindistan cevizi kokusuna sahip ve saçlarınızı uzun süre oldukça güzel kokmasını sağlıyor. Fazla köpürmüyor ancak doğal içerikli şampuanlar kullanmaya alıştıysanız bu durum sizi pek üzmeyecektir, temizlemesi de oldukça iyi, saçları fazla kurutmuyor.

Inecto Naturals Argan Yağlı Şampuan

Hindistan cevizli şampuandan daha iyi kokuyor, hatta harika ötesi kokuyor sanki saçlarınıza parfüm sıkmışsınız gibi, bu şampuan da fazla köpürmüyor ama iyi temizliyor. Diğer şampuandan ekstra olarak saçları çok güzel parlatıyor ve sağlıklı gösteriyor, ayrıca saçları kurutmuyor.

Inecto Naturals Hindistan Cevizli Saç Maskesi

Saçlarınızı yıkayıp temizledikten sonra hala ıslakken uygulamanız gereken bir saç maskesi, 3-5 dakika tutmanız yeterli oluyor. Saçlarınızı aşırı yumuşak yapıyor, ayrıca saçlarınız eğer kuruysa gerçekten çok iyi geliyor. Bu ürünü, saç kremi kullanmak yerine her saçlarımı yıkadığımda kullandım ve saç kremi olarak baktığımızda oldukça iyi bir ürün, çünkü formülü çok güzel, saçları hiç ağırlaştırmıyor, ayrıca saçların çok güzel kokmasını sağladığını da eklemeliyim.

Bu ürünle ilgili tek sorun ürünün ismi olabilir. Bu ürün saç maskesi olmak için biraz az kalıyor, saç maskesi haftada bir veya 2 haftada bir kullandığınız yoğun ürünler olması gerekir diye düşünüyorum.

Inecto Naturals Hindistan Cevizli Saç Serumu

En sevdiğim ürün, çünkü saçınızın ihtiyacı olduğu her zaman kullanabiliyorsunuz, saçta ağırlık yapmıyor ve çok güzel kokuyor. Saçları oldukça iyi nemlendiriyor, özellikle saç uçları gibi daha çok kuruyan yerleri yumuşacık yapıyor ve neredeyse tüm gün saçlarınız aynı yumuşaklıkta kalıyor. Kalın telli, kabaran veya elektriklenen saçlara sahipseniz kesinlikle öneririm, çünkü saçları yumuşatırken elektriklenmesini alıp yatıştırıyor.

Inecto Naturals Argan Saç Yağı

Argan yağı direkt saçtaki elektriklenmeyi kabarmayı alan harika bir yağ, şimdiden bu ürünlerin oldukça uzun süre yeterli olacağını söyleyebilirim çünkü azıcık alıp elimde ısıttıktan sonra uçlara uyguladığımda oldukça yeterli oluyor ve saçlarımı nemlendirip yatıştırıyor, az kullanıldığında saçları ağırlaştırmıyor. Eğer saçlarınız çok uzunsa saç uçları ayrıca saçlarınızın orta kısmına da uygulayın, sadece saç diplerinize fazla getirmeyin.

Inecto Naturals Hindistan Cevizi Saç Yağı

Argan yağlı saç yağıyla aynı nemlendirmeyi ve yumuşaklığı sağlıyor, tabii farklı kokusu var, çok fazla rahatsız etmeyen oldukça güzel bir hindistan cevizi kokusu, genelde saçlarım yarı nemliyken kullanıyorum ve saçlarımı kendi kendine kurumaya bırakıyorum. Saçlarımın ekstra bir neme ihtiyacı olduğunu düşündüğüm diğer zamanlarda da ufak ufak kullanıyorum. Bu tarz saç yağlarında aşırıya kaçmamak oldukça önemli çünkü çok kullanmanız saçlarınızı hızlı yağlandırıp ağırlaştırabilir.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6