Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Golden Rose Total Cover 2 in 1 Fondöten

1 dk okuma süresi

Bugün 4, toplam 1.766 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Golden Rose Total Cover 2 in 1 Fondöten

  Fondöten ve kapatıcı, ikisi de birbirini tamamlayan ve bütününde cilt makyajımızı kusursuz gösteren ürünler, ikisini tek bir üründe birleştirmek ise harika bir fikir! Golden Rose’un bu Total Cover 2in1 Fondöteni aslında sadece isim olarak ‘fondöten’ çünkü kendisi hem fondöten hem de kapatıcı. Golden Rose Total Cover Blog Golden Rose’un bu ürünü aslında pek popüler değil […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Golden Rose Total Cover 2 in 1 Fondöten
  Golden Rose Total Cover 2 in 1 Fondöten

  Fondöten ve kapatıcı, ikisi de birbirini tamamlayan ve bütününde cilt makyajımızı kusursuz gösteren ürünler, ikisini tek bir üründe birleştirmek ise harika bir fikir! Golden Rose’un bu Total Cover 2in1 Fondöteni aslında sadece isim olarak ‘fondöten’ çünkü kendisi hem fondöten hem de kapatıcı.

  Golden Rose Total Cover Blog

  Golden Rose’un bu ürünü aslında pek popüler değil ama 1 özelliği dışında gerçekten harika bir hazine! Aslında ince yapılı bir ürün olmamasına rağmen çizgilere dolma kesinlikle yapmadı ve bu bir kapatıcıda aşırı önemli. Kalıcılığı da oldukça iyi, uzun saatler hiç kımıldamadan duruyor. (Transparan pudra ile sabitlenmiş şekliyle, ama yine de tek başına da oldukça kalıcı olduğunu düşünüyorum.) Yapısı ise oldukça kıvamlı, ancak şaşırtıcı derecede ciltte güzel ve eşit dağılıyor. Kapatıcılığı ise orta-yüksek arasında, ciltteki tüm lekeleri kapatabiliyor yani oldukça yüksek bir kapatıcılığı var genel olarak çok güzel ve uygun fiyatlı bir ürün.

  15 SPF var, ancak bu yeterli değil o yüzden mutlaka yüzünüze önceden güneş kremi uygulamayı unutmayın.

  Tek sorunu ise oksitlenmesi ve renklerinin en açıklarının bile biraz koyu durması, oksitlenme sorununu ben yaşamadım ama bu ürünü kullanan ne kadar kişi tanıdıysam hepsi oksitlenme sorunundan bahsetti, o yüzden gariplik bende diye düşünüyorum.

  Bitişi parlak değil ama tam mat da değil, yani doğal bir bitişe sahip ancak pudra geçip matlaştırabilirsiniz veya aydınlatıcı teknikleriyle parlak hale getirebilirsiniz, mesela strobing;

   

  Ayrıca her fondöteni kullanmadan önce mutlaka cildinizi nemlendirmeyi ve baz ile fondötene hazırlamayı unutmayın, fondöten olarak kullandıktan sonra üzerine kapatıcı olarak 2. kez gerekli bölgelere geçebilirsiniz, 2 kat uygulanınca kötü görünmüyor ama tüm ciltte kötü görünebilir.

  Golden Rıse Total Cover 2in1 Fondöten Renkleri

  Renkleri bu şekilde ancak biraz düşündüğünüzden koyu çıkabiliyor, o yüzden mutlaka fiziksel bir mağazaya gidip denemenizi öneririm.

  Golden Rose Total Cover Fiyat

  Büyük boyu için fiyat ₺32.99 ürün hem kapatıcı hem de fondöten olarak kullanıldığından biraz hızlı tükeniyor, yinede uygun fiyatlı bir ürün.

  Golden Rose Total Cover Fondöten Kullananlar

  View this post on Instagram

  What about cut crease? 😏 FACE •@goldenrosepolska Total Cover 2 in 1 Foundation & Concealer •@lagirlcosmetics Concealer in Toast (bronzing) •@kosmetyki_aa Dust matt loose powder •@goldenrosepolska Terracotta Powder 04 •@benefitpoland Galifornia blush •@thebalmeu Mary Lou Manizer EYES •@katvondbeauty ShadeLight Eye Palette •@nyxcosmetics_pl Glitter Primer •@kikomilano @kikopolska Eyeshadows 200 & 213 •@makeupforeverofficial AquaXL Eye Pencil •@ardellbeauty Demi Wispies Studio Effects LIPS •@goldenrosepolska Soft&Matte Lip Color 102 #cutcreasekillas #cutcreases #kikotrendsetters #kikomilanomakeup #kikomilanopolska #wetanddryeyeshadow #glitterprimer #goldenrosepolska #goldenrosetotalcover #goldenrosefoundation #terracottapowder #galiforniablush #lagirlconcealer #lagirlcosmetics #lagirlcontour #makeupslavespl #softandcreamy #smile #makijaż #followmeoninstagram #totalcover2in1foundationconcealer

  A post shared by Dominika Górska (@domiigorska) on

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Golden Rose Total Cover 2 in 1 Fondöten
  5 (100%) 6 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN