Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.668 kez okundu.

Garnier ‘nem bombası’ serisinde bulunan 3 kağıt maskeyi inceliyoruz, bu maskerlerin her biri başka bir özellik taşıyor, dinlendirici, ferahlatıcı, canlandırıcı cildinin hangisine ihtiyacı var?

Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler

Garnier bu Nem Bombası serisinde 3 tane kağıt maskeye yer vermiş, bu maskelerden birisi; canlandırıcı, diğeri; ferahlatıcı ve sonuncusu; dinlendirici şeklinde, genel olarak üçünün de ana hedefi cildinizi oldukça iyi bir biçimde nemlendirmek ve bu işlemi de oldukça iyi yaptıklarını düşünüyorum, özellikle fiyatları bu kadar uygunken!

Kağıt maskelerin en güzel yanı cilt bakımına zamanı olmayanların bile kolayca yapabilmesi ve aslında yüzünüzde maske varken diğer işlerinizle veya diğer cilt bakımı işlerinizle ilgilenebiliyor olmanız ayrıca yıkamaya da gerek kalmadan sadece yüzünüzden çıkartıp kağıt maskeyi atıyor olmanız büyük kolaylık. ayrıca bu maskeler cildimde sivilce, kızarıklık vs. yapmadı tam tersi kızarıklık olan bölgeleri çok iyi yatıştırdı (pembe renkli olan maske) yine de dikkatli olmanızı öneririm, herkesin cildi farklı  🙂

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Maske

Özellikle kuru ve normal ciltlere önerilen en çok nem vermeyi vaat eden maske ayrıca rengi mavi, içeriğinde hyaluronik asit, nar özü ve nemlendirici serum bulunuyor gerçekten cildi oldukça yoğun şekilde nemlendiriyor, maskeyi çıkarttığınızda da yüzünüze sağlıklı bir ışıltı verdiğini görebiliyorsunuz, paketin üzerinde bu ışıltının tüm hafta süreceği yazsa da sadece 2 gün kadar sürüyor ama yine de oldukça güzel ve sağlıklı hissettiriyor. Kuru ciltlilerin çok seveceği oldukça nemlendirici bir maske.

Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Maske

Özellikle hassas ciltlilere önerilen, pembe ambalajdaki maske. Papatya çayının nasıl dinlendirici ve yatıştırıcı olduğunu içtiğimizde bile anlıyoruz, aynısını yüzümüze yapması için bu maskenin içine konulmuş ve bu serideki kesin favorim bu maske, cildinizi yoğun nemlendiriyor, yatıştırıyor ve gerginlik hissini (kuru ciltliyseniz yüzünüzü daha da kuru olduğu günlerde gergin hissedersiniz.) alıyor ve geriye yumuşak bir cilt bırakıyor. Ayrıca oldukça rahatlatıcı.

Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Maske

Üstteki 2 maske genelde kuru ciltlilere yönelikti, bu maske ise yağlı ve karma ciltlilere yönelik, yeşil ambalajlı olan. İçeriğinde yine hyaluronik asit ve nemlendirici serum bulunuyor artı olarak yeşil çay özü var. Cildinizi derinlemesine nemlendirirken oldukça ferah hissetmenize neden oluyor. Ayrıca yağlı ve karma ciltlilerin ortak sorunu olan yağlı bölgelerin parlaması sorununu da cildi matlaştırıp dengeleyerek çözüyor. Gözeneklerinizin görünümünü de azalttığı söyleniyor ancak bende gözeneklere pek bir etkisi olmadı. Yine de yağlı ve  karma ciltliler için iyi bir seçenek bu maske.

Garnier Nem Bombası Maske Nasıl Kullanılır?

  • Günlük cilt temizliğinizi yapın ancak nemlendiricinizi sadece o gün için cilt bakımınızdan çıkartın, temiz bir cilde uygulamanız gerekiyor.
  • Garnier nem bombası maskenizi çıkartın ve yüzünüze düzgünce yerleştirin.
  • Yüzünüzde 15-20 veya 30 dakika kadar tutabilirsiniz bu tamamen sizin cildinizin nemi ne kadar çabuk aldığıyla alakalı, (paketin üzerinde 15 dakika yazıyor)
  • Maskeyi ve cildinizi kontrol edin, yeterince nemlendiğini düşündüğünüzde maskeyi çıkartıp atın.
  • Yüzünüzün üstünde kalan ürünü hafif masaj yaparak yüzünüze yedirin. Tamamdır!

Haftada sadece 1 kere kullanmanız önerilir.

Garnier nem bombası maske tek kullanımlık mı?

Evet, maske tek kullanımlık, bir daha kullanmak için saklamaya çalışsanız bile kuruyacaktır.

Garnier Nem Bombası Maske Fiyat

Tek bir maskenin fiyatı ₺8.99 kısaca ₺9 her bir maske için ayrıca ödemeniz gerekiyor. Oldukça uygun fiyatı.

Garnier nem bombası maske yorumları

Garnier Nem Bombası Kağıt Maske Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6