Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Farmasi BB Krem

1 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 2.377 kez okundu.

Eğer bu aralar BB krem bakıyorsanız mutlaka Farmasi BB Krem yazımızı okuyun.

Farmasi BB Krem Özellikleri

Eğer ilk önce bu BB krem nedir derseniz;

Farmasi markasını ilk defa bu BB krem sayesinde duydum ve itiraf etmem gerekirse pek umutlu değildim ama BB krem beni oldukça şaşırttı.

Orta bir kapatıcılığa sahip ve bu konuda bir çok BB kreme oranla çok iyi iş çıkartıyor, BB kremi cildinize sürdüğünüz anda aşırı doğal bir görünüme kavuşuyor ve bu beklenilmeyecek kadar iyiydi. Sanki nemlendirici krem sürmüşsünüz ve cildiniz kremi emmiş gibi oluyor (garip bir tabir oldu ama ne kadar doğal göründüğünü anlatmaya çalışıyorum.) Bunun gözeneklerimiz için pek iyi olmadığını düşünsem de görünümü çok doğal olduğu için beğendim bu ürünü.

Yağlı ve karma ciltlilerin çok sevineceği bir yönü de pudralı olması, üzerinden pudra geçmenize bile gerek olmayabilir parlama sorununu ortadan kaldırıyor çünkü bu pudralı yapısı, ancak gün için yanınızda bir pudra taşımanızda fayda var. BB krem oldukça kalıcı olsa da pudralı yapısı uzun süre sürmüyor ve uzun saatler sonunda parlama yapabiliyor.

Renkleri ise çok kısıtlı ve maalesef çok açık tenliyseniz size her iki tonu da koyu gelecektir. Koyu buğday ve esmer tenliler için Farmasi BB krem medium to dark yani Farmasi BB krem ortadan koyuya öneriliyor daha açık tenliler için Farmasi BB krem açıktan ortaya öneriliyor ve 2 renk kesinlikle BB krem için yeterli değil. Yine de cilt ile oldukça bütünleştiği için ton değişiklikleri pek belli olmuyor. Her iki rengi de pembe alt tonlu.

Farmasi BB Krem Sivilce Yapar mi?

Maalesef ben de dahil bir çok kişinin problemi sivilce yapması, bende öyle çok olmadı hatta belki sivilcelerin nedeni Farmasi BB krem olmayabilir bile belki tesadüf ancak arkadaşlarımdan da duyduğuma göre onlarda da sivilce problemi olmuş, cildi sivilcelenmeye yatkın olmayanlarda sorun yok.

Farmasi BB Krem Nereden Alabilirim?

Farmasi’nin kendi internet sitesinde satış yapılmakta ancak Farmasi temsilcisi bir tanıdığınızdan da alabilirsiniz, hatta bazı internet alışveriş sitelerinde de satılıyor. Sanırım Farmasi BB krem gratis de satılıyormuş.

Farmasi BB Krem Kullananlar

Farmasi BB Krem Yorumları

https://twitter.com/neyselergibiyim/status/905881734251720704

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6