Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Birleşik Krallık Bayrağı Oje Dizaynı

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 371 kez okundu.

İngiltereye tatile gidiyor olabilirsiniz veya ingiltereli bir takımı destekliyorsunuz, nedeniniz ne olursa olsun bu görünümü güzel bayrağı tırnaklarınızda görmek istiyorsanız nasıl yapıldığını görmek için yazının devamına bakmayı unutmayın

Birleşik krallık bayrağı görünümü çok güzel olan bayraklardan birisi, ayrıca tırnak dizaynı olarak düşünecek olursak yapımı aşırı kolay, ihtiyacımı olan bir kaç malzeme o kadar, hazırsanız hemen başlıyoruz!

Tırnaklarınıza base coat sürün, onları korumak ayrıca üzerine sürülecek ojeye düz bir zemin hazırlamak için bu adım önemli. Ardından tüm tırnağınızı Lacivert, koyu mavi bir renk ojeye boyayın. Eğer istediğiniz yoğunlukta değilse 2 kat uygulayabilirsiniz.

Ardından ince uçlu bir beyaz ojeyle bu tarz ince fırçalıları kozmetik marketlerde bulabilirsiniz biraz rafları karıştırın. Tırnağımızın tam ortasına dik bir çizgi ve bir de yine tam ortadan artık oluşturacak şekilde yatay bir çizgi çekiyoruz.

Bu bizim rehberimiz olacak kenarlarda boş kalan yerlere kısa çizgiler çiziyoruz. onlar dikey veya yatay değil yanlamasına olacak, aşağıdaki fotoğraftaki gibi olmaları gerekiyor.

Bir bankanın logosuna benzedi  😀 devam ediyoruz ve kırmızı ince uçlu fırçamızı alıyoruz. Beyaz için satın almaya değer ama kırmızı için pek bilemiyorum o yüzden kullanmadığınız bir eyeliner fırçanızı da feda edebilirsiniz. İnce uçlu kırmızı ojeyle aynı çizgilerin daha incesini çiziyoruz.

Her adımı aynen tekrarlıyoruz. Daha ince olmasına dikkat edin bu önemli, ayrıca hata yaparsanız da sorun değil daha sonra düzeltebiliriz.

Aynı adımları yapıyoruz ama son adım hariç, dikey ve yatay olmayan kısa çizgileri kırmızı ojeyi sürerken birleştirmiyoruz, onlar böyle dikey çizgilerle birleşmeden duracak resimdeki gibi.

Hatalar yaptıysanız hemen beyaz ojeyi alıyoruz ve taşırdığınız kırmızı ojelerin üstünden geçip onları kapatıyoruz. Oje dizaynımız bitti. Üzerine top coat sürüp daha uzun süre kalmasını sağlıyoruz ve güzel bir parlaklık kazanması içinde güzel.

Ayrıca tüm tırnaklarınıza yapmanıza gerek yok aşağıya ilham alabileceğiniz bir kaç oje dizaynı bıraktım.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6