Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Bepanthen Evigen Saç Maskesi — Bemiks

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 7.778 kez okundu.

Evde yapılan saç maskeleri arasında belkide en işe yarayanı bu üçlü, daha önce duymuş ancak hiç denememiş veya hiç duymamış olabilirsiniz, saçlarım parlasın aynı zamanda da hızlı uzasın diyen herkesi yazıyı okumaya davet ediyoruz!

Bemiks Evigen Bepanthen Şampuan

Bemiks, Evigen ve Bepanthen üçü de ampul olarak satılan vitaminler her eczaneden temin edebilirsiniz ana malzemesi bu üçü olan (ben bemixi çıkarttım çünkü oldukça kötü kokuyor, çok yararlı olmasına rağmen dayanamadım ama eğer siz dayanabilirseniz mutlaka ekleyin.) saç maskesi saçlarınızın oldukça hızlı uzamasını sağlıyor aynı zamanda saçlarınızın parlamasını da sağlıyor. Tek kötü yönü bu maskenin saçları kurutması olabilir ancak ona da çözüm kolay maskenin içine ekstra olarak hoşunuza giden yağ ekliyoruz böylece saçları hem nemlendiriyor ve kurutmuyor. Yağ olarak; Hindistan cevizi yağı, Badem yağı veya Zeytin yağı benzeri saça sürülen her yağı kullanabilirsiniz.

Saç maskesi olarak kullanmak biraz teferruatlı o yüzden bir çok kişi bu üçlüyü şampuanına koyuyor (şampuana ampul kırmak) ancak ampulleri tek tek kırıp kullanmak çok daha sağlıklı, yine de saç maskesi yapmak her hafta biraz yorucu olabiliyor. Saç maskesi için olan tarife her ampulden 1 tane kırıp üzerine istediğiniz yağı çok olmayacak miktarda ekliyoruz genelde göz kararı.

Bazı çok sorulan soruların cevaplarını da aşağıda bulabilirsiniz.

Bemiks Bepanthen Evigen karışımı nasıl kullanılır?

Genellikle maske olarak kullanılması öneriliyor ancak şampuanını koyup daha pratik bir kullanım elde edebilirsiniz, yine de ampulleri saçınıza uygulayacağınız biz zamanda kırmanız taze kalmalarını sağlar ve bu şekilde (maske olarak) daha iyi sonuç verir diye düşünüyorum.

Bemiks Bepanthen Evigen Saç Çıkarır mı?

Kullanımdan bir süre sonra bebek saçlarınızın çıkmaya başladığını görebilirsiniz.

Bemiks Evigen Bepanthen saç döker mi?

İlk kullanmaya başladığınızda saç kökleri sağlıklı olmayan saçları döküyor, bu yüzden biraz saç dökülmesi yaşayabilirsiniz ama bu aşırı derecede olmamalı ve bir süre sonra bitmeli.

Bemiks bepanthen Evigen saç uzatır mı?

Saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlıyor bu maske ayrıca minik minik bebek saçlarınızın da çıkmaya başladığını görebilirsiniz.

Bepanthen ampul fiyatı

Oldukça uygun bir fiyatı var ₺6,90

Evigen ampul fiyatı

Evigen ampulün de fiyatı aynı  ₺6,90

Ayrıca hızlı saç uzatmak için bir kaç ekstra bilgiyi de aşağıdaki yazımızda bulabilirisiniz;

Bepanthen Ampul Kullananlar

Sıkça Sorulan Sorular

💚 Evigen Ampül Fiyat 2020

Güncel 2020 fiyatı ₺14,62

💙 Bepanthen Ampül Fiyat 2020

Güncel 2020 fiyatı ₺9,75

🧡 Bepanthen Bemiks Evigen Saçlarımı Döktü

Kendi kişisel deneyimimde hiç dökülme yaşamadım ancak bir kaç kişiden bu şekilde ilk kullanımlarda saçları döktüğünü duydum. Zaten kökleri güçlü olmayan saçları döküyormuş bu dönemde, içerisini saç köklerinizi güçlendirecek ilaveler koyarsanız bu durumu azaltabilirsiniz.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6