Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Benefit Hello Happy Soft Blur Fondöten

2 dk okuma süresi

Bugün 3, toplam 250 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Benefit Hello Happy Soft Blur Fondöten

  Fotoğraf aplikasyonları kullanırken ‘keşke gerçek hayatta da yüzümüze efekt koyabilsek!’ diye düşündün mü hiç? Hello Happy Soft Blur Fondöteni aslında tam olarak bunu vadediyor. Benefit Hello Happy Fondöten Benefit’in bu sevimli görünümlü fondöteni az-orta kapatıcılıkta, öyle aşırı kapatıcılığı yok, çok ince yapılı ve az kapatıcı ama kat kat uygulanabiliyor ve kötü gözükmüyor o yüzden orta […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Benefit Hello Happy Soft Blur Fondöten
  Benefit Hello Happy Soft Blur Fondöten

  Fotoğraf aplikasyonları kullanırken ‘keşke gerçek hayatta da yüzümüze efekt koyabilsek!’ diye düşündün mü hiç? Hello Happy Soft Blur Fondöteni aslında tam olarak bunu vadediyor.

  Benefit Hello Happy Fondöten

  Benefit’in bu sevimli görünümlü fondöteni az-orta kapatıcılıkta, öyle aşırı kapatıcılığı yok, çok ince yapılı ve az kapatıcı ama kat kat uygulanabiliyor ve kötü gözükmüyor o yüzden orta kapatıcılığa kadar 2 kat uygulayarak gelebiliyorsunuz. Bu Hello Happy fondötenin asıl amaçladığı şey yüzünüzde bir blur efekti vermek, yani bulanıklaştırmak, özellikle gözeneklerin görünümü, ciltteki diğer göze batan sorunları bulanıklaştırıp, pürüzsüz gibi bir görünüm kazandırıyor, ayrıca cilt tonunu eşitlemede de oldukça iyi iş çıkartıyor.

  Aslında tam “no makeup” makyajı için uygun bir fondöten çünkü cildinizde fondöten olduğu hiç anlaşılmıyor ama genel olarak cildiniz çok daha sağlıklı ve güzel gözüküyor. Çok ince yapılı bir fondöten yüzünüzde kesinlikle hiç ağırlık yapmıyor ancak hafif bir kokusu var. Kalıcığı da gayet iyi, makyaj bazı, pudra ve makyaj sabitleyici spreylerle de destekleyip oldukça uzun süre kalıcı yapabilirsiniz. Baz kullanmak bu ürün ile biraz garip olabilir, çünkü bir bazın sağlamasını beklediğiniz cildi güzelleştirme olayını bu fondöten sağlıyor ancak kalıcılığı arttırmaya yönelik bir baz kullanılabilir veya cildinizi daha da güzelleştirmek için bulanıklaştıran bazlar da kullanılabilir.

  Bitişi de diğer özellikleri gibi çok doğal, ne mat bir bitişe sahip ne de çok parlak bir bitişi var. Doğal ve hafif mat. Tek kötü yanı paketi olabilir, hayır paketi de oldukça tatlı ama pompalı bir ambalaja sahip değil ve bu da ürünü almayı zorlaştırıyor, içinde ne kadar kaldı göremiyorsunuz ve alacağınızdan daha fazla ürün alabiliyorsunuz gibi sorunlara neden olabiliyor. Pompalı tasarımlar her zaman çok daha kullanışlı.

  Benefit hello happy fondöten renkleri 12 farklı rengi var ancak benim aldığım bana biraz koyu geldi yine de oldukça yeterli gibi renk skalası.

  Benefit Hello Happy Fondöten Fiyat

  Fiyatı bu ürüne göre biraz fazla olabilir, ancak bu fiyata değen güzel fondötenlerden birisi diye düşünüyorum. ₺285

  Benefit Hello Happy Fondöten Kullananlar

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Benefit Hello Happy Soft Blur Fondöten
  5 (100%) 8 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN