Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Tembeller İçin Cilt Bakım Önerileri

2 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 7 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Tembeller İçin Cilt Bakım Önerileri

  Bakımlı olmak zor, çok zaman alıyor ama tembeller için çok daha zor. Eve yorgun bir şekilde geldiğinizde hemen kendinizi yatağa atmak isteyebilirsiniz ama makyajınızı çıkartmadan uyumanın cildinize vereceği o zararı da düşünün. Bakımlı olmak zor, tembel olmak daha zor ama bu yazıdaki 5 öneriye kulak verirseniz hem güzelliğinizden hem de tembelliğinizden ödün vermemiş olacaksınız. Tam […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Tembeller İçin Cilt Bakım Önerileri
  Tembeller İçin Cilt Bakım Önerileri

  Bakımlı olmak zor, çok zaman alıyor ama tembeller için çok daha zor. Eve yorgun bir şekilde geldiğinizde hemen kendinizi yatağa atmak isteyebilirsiniz ama makyajınızı çıkartmadan uyumanın cildinize vereceği o zararı da düşünün. Bakımlı olmak zor, tembel olmak daha zor ama bu yazıdaki 5 öneriye kulak verirseniz hem güzelliğinizden hem de tembelliğinizden ödün vermemiş olacaksınız. Tam bir win-win durumu!

  Su içmeyi unutmayın

  Cildinizin gün içinde çok ihtiyacı olan şeylerden birisi de su! Yeterli su içerek cildinizin daha genç ve aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz ama tembel bir insan için su içmek bazen ertelenebilir bir durum olabiliyor. Kendinize güzel bir şişe alın ve yanınızdan ayırmayın şişeyi günde 1 veya en fazla 2 kere doldurmak zorunda kalacaksınız bu her bardak su için ayağa kalkmaktan çok daha kolay, pipet ile tembelliğinizi ikiye katlayabilirsiniz.

  Makyajınızı temizlemeyi unutmayın: Misel Su

  Misel sular tembel kızların en sevdiği cilt bakım ürünü olmaya aday, çünkü kimin makyajı temizleyip, yüzünüzü yıkayıp, losyon ve nemlendirici sürmeye vakti var? Tembel kızların hiç yok, o yüzden bir pamuk yardımıyla makyajınızı çıkartabileceğiniz ve tekrar yıkamaya ihtiyaç duyulmayan ve aynı zamanda cildi besleyen misel sular harika! Hemen bir favorinizi aşağıdaki linkten seçebilirsiniz;

  Makyajınızı temizlemeyi unutmayın: Makyaj Temizleme Mendili

  Sadece misel sular değil, makyaj temizleme mendili de tembellerin en sevdiği ürün! Makyaj temizleme mendilinizi yatağınızın yanındaki masaya koyun böylece eve geldiğinizde yorgun bir şekilde makyajınızı çıkartmadan kendinizi yatağa atarsanız kalkmanıza gerek kalmadan makyajınızı temizleyebilirsiniz ve gönül rahatlığıyla uykuya dalabilirsiniz.

  Haftada bir maske

  Tembel olmanız veya üşeniyor olmanız maske yapmayacağınız anlamına gelmiyor. Tek yapmanız gereken kendinize uygun bir maske seçmek yani yıkama gerektirmeyen (nem maskeleri gibi) veya tüm gece yüzünüzde bırakmanız gereken türden maskeler (sabah uyanınca mutlaka lavaboya gitmeniz gerekecek zaten) veya yaprak maskeler (kağıt gibi olan ve süresi dolduktan sonra çıkarılıp atılan)

  Günlük kreminizi güneş korumalı seçin

  Günlük hayatınızda güneş kremi kullanmak gerçekten çok önemli, ne kadar üşengeç veya tembel olursanız olun yapmak zorundasınız eğer çabuk yaşlanmak ve güneş lekeleriyle baş etmek istemiyorsanız. Bu yüzden günlük nemlendirici kreminizi güneş koruyuculu yani biraz yüksek SPF’li seçerseniz bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz ve güneş kreminden sonra bir de nemlendirici krem kullanmak zorunda kalmazsınız.

  Sizin tembel cilt bakım öneriniz nedir?

  İnanamayacağınız 13 Gelin Makyajı Öncesi & Sonrası
  Bu Yazıyı Oylayın
  Tembeller İçin Cilt Bakım Önerileri
  5 (100%) 5 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN