Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Rimmel London Wonder’Fully Real Maskara

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 855 kez okundu.

Rimmel London’ın Wonderfully real maskara sadece kirpiklerinizi güzel göstermek ve gözlerinizi belirginleştirmekle kalmıyor, içeriğindeki besleyici yağlarla kirpiklerinizi yormadan makyaj yapmanıza da olanak sağlıyor.

Rimmel London Wonder’Fully Real Maskara

Oldukça akışkan/ıslak bir yapıda bu maskara, içeriğindeki besleyici yağlar nedeniyle bu şekilde diye düşünüyorum, çünkü içinde argan yağı ve keratin var ki bu ikisi kirpikler için oldukça iyi ve besleyici, maskara uygularken bir yandan da kirpiklerinizi beslediğinizi bilmek güzel, bir kaç kirpik besleyici maskara bazı önerimiz için şu yazımızı okuyabilirsiniz, aralarında sadece besleyici olan (yani makyaj özelliği yok sadece bakım amaçlı kirpikleri beslemeye yönelik mesela; uzatmak) maskaralar da bulunuyor;

Naylon fiber parçalar (parça değil aslında kıl) var içinde bu da kirpiklerinizin oldukça uzun gözükmesini sağlıyor. Gigi Hadid’in Maybelline ile ortak projesinde gördüğümüz Maybelline New York Gigi Hadid Collection Fiber Siyah Maskara ile aynı bu fiber kıllar konusunda o maskaranın da incelemesini okumak isterseniz şu yazımızın sonlarına doğru bakabilirsiniz;

Kirpikleri uzatması ve güzel bir dolgunluk sağlaması çok iyi, ancak sorunu kirpikleri birbirine yapıştırması ve bunu düzeltmek isterken daha fazla ürün sürüp daha da kötü olmasına neden olabiliyorsunuz. Ayrıca kirpiklerinizde topaklanıyor. Tek kat uygulamada bile böyle oldu sonuç olarak 2 veya daha fazla kat uygulanmasını asla önermiyorum. Bu sorunları biraz şu şekilde aşabiliyorsunuz, maskaranın silikon fırçası oldukça fazla ürün alıyor haliyle kirpiklerinize gerekenden fazla ürün sürmüş oluyorsunuz. Kirpiklerinize uygulamadan önce fırçadaki fazla ürünü alıp öyle uygularsanız biraz daha düzgün görünüme ulaşabiliyor kirpikleriniz. Ayrıca ardından temiz bir maskara fırçası ile kirpiklerinizin ayrılmasını sağlarsanız sonucu oldukça güzel bir görünüm oluyor ancak kim maskarayı uyguladıktan sonra bu kadar uğraşmak istesin?

Genel olarak kirpikleri uzatması için bir kaç zahmete girilip kullanılabilir, yine de ürünü daha az akışkan bir yapıda çıkartıp en azından her tarafa bulaşmasını engelleyebilirlerdi diye düşünüyorum. Yine de bir kaç özelliği dışında güzel bir görünüm sağlıyor olmasından dolayı alınabilir belki.

Gitmeden önce Rimmel markasının harika fondötenleri var incelemesine alttaki kutuya tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Rimmel London Wonder’Fully Real Maskara Kullananlar

1. sıra; maskarasız 2. sıra; tek kat rimmel london wonderfully real 3. sıra; 2 kat rimmel london wonderfully real

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6