Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

NYX Pore Filler — Makyaj Bazı

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 725 kez okundu.

Gözeneklerinin görünümünden şikayetçi olan MakyajMAG okuyucularını buraya toplayalım çünkü; gözenek görünümü nasıl azaltılır? sorusunun cevabı bu harika makyaj bazı!

Makyajımızı güzel bir cilt üzerine yapmak çok önemli çünkü ancak makyaj bazları sayesinde o porselen makyaj görünümüne ulaşabiliriz. NYX pore filler bu iş için harika çünkü silikon yapılı, evet silikon cilt için pek iyi bir içerik değil ama özel günlerde harika pürüzsüz bir cilt istiyorsanız sanırım o kadarlık kullanılabilir. Silikonlar gözeneklerinize dolup tamamen cildinizi pürüzsüz yapıyor ve mat bit bitiş sağlıyor yani yağlı ciltliler için harika!

Ayrıca genelde silikonlu makyaj bazları bazı insanların cildini kaşındırır. NYX pore filler böyle bir şeye neden olmuyor ayrıca diğer silikonlu bazlar gibi ciltte ağırlık bir his vermiyor yokmuş gibi hissediyorsunuz. NYx pore filler’dan daha önce şu yazımızda bahsetmiştik;

Yapısı: Hafif koyu kremsi bir yapıya sahip, ama kolayca dağıtılıyor ciltte tek başına bile cildinizde filtre varmış gibi flu bir görüntü sağlıyor. Gözeneklerin görünümünü ve varsa ince çizgilerinizin görünümünü bulanıklaştırıyor.

Kalıcılık: Baya uzun süre, tüm gece cildinizde kalıyor ve üzerine yaptığınız makyajın da ömrünü uzatıyor. Asıl amacı gözenekleri kapatmak olsa da bu konuda da yeteri kadar başarılı bir ürün

Kapatıcılık: Gözeneklerin hemen hemen hepsini en büyüklerini bile kapatıyor flu bulanık bir görüntü veriyor böylece üzerine kapatıcı + fondöten gibi baya etkili bir makyaj yaptığınızda cildiniz porselen gibi görünecektir. Kırışıklıklar için böyle bir başarısı yok, sadece en ince çizgileri kapatabiliyor.

Bitiş: Bitişi mat, diğer silikonlu makyaj bazlarından farklı bir his veriyor. Cildinizi kadifemsi hissediyorsunuz. Tek başına da bu şekilde kullanılabilir, ciltte bir renk değişimine neden olmuyor ama yüzünüzü matlaştırıyor.

Paket: Bir küçük karton kutuda geliyor. Ürün de biraz geniş bir tüpün içinde, kullanımı kolay içinde ürün kalma, sıkma problemi filan yok, ucu biraz uzun az, az ürün almak için ideal

Yağlı ciltlilere kesin tavsiye ancak kuru ciltlilerin, ciltlerini aşırı güzel nemlendirip o şekilde kullanmaları gereken bir makyaj bazı, silikon cilt için iyi bir ürün değil, ancak özel günler için güzel bir makyaja ve cilde sahip olmak için kullanılabilir.

Yağlı ciltliler için harika çünkü pudralı gibi bir bitişi var, kadifemsi! cildinizin yağlanma sorununa da bir çözüm oluyor gün içinde parlama veya yağlanma yaşamayacaksınız.

Ayrıca NYX pore filler cruelty free! hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

nyx pore filler nerede satılıyor

nyx pore filler gratis gibi makyaj malzemesi satan bir çok mağaza da bulunuyor. Ayrıca arada nyx pore filler boyner mağazalarında da bulunuyordu. Kesin garanti yeri ise NYX Cosmetics‘in kendi sitesi. Buralardan satın alabilirsiniz.

nyx pore filler baz fiyat

Güncel fiyatı NYX’in kendi sitesinde 46,99₺

nyx pore filler baz kullananlar

https://twitter.com/burcuvural/status/828962383016128512

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6