Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Maybelline Color Sensational Made For All — Serinin Tüm Renkleri

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.183 kez okundu.

Günümüzde 40’dan fazla renge sahip fondöten serileri görmek pek şaşırtıcı değil! Artık firmalar herkese hitap eden ürünler çıkartması gerektiğini biliyor. Made for all serisi de 50’den fazla farklı ten rengindeki kadın üzerinde test edilmiş, yani herkese hitap eden bir şeyler var.

Maybelline Made For All Ruj Serisi

Maybelline’in dediğine göre bu rujlar 50’den farklı ten renginde denenmiş ve “cilt alt tonlarının mükemmel karışımı” sayesinde hepsine de uymuş. Herkesi düşünen ve farklılıklarımızı sevmeyi vurgulayan bu seriyi aslında çok sevdim. Bir yandan düşününce de insanlar sevdikleri her rengi sadece istedikleri için kullanabilirler, yani “bu renk x ten rengine uymaz” demek biraz kırıcı olabilir, yine de bazen kendimde hiç beğenmediğim, yakıştırmadığım renkleri hatırlayınca haklı olduklarını düşünüyorum.

Maybelline’in Color Sensational serisinin renklerini çok sevsem de bitişlerini çok beğendiğim söylenemez, yine de alınmayacak kadar kötü değillerdi, bu Made for all serisinin bitişi, dokusu çok daha iyi! Aşağıda kısa bir şekilde Color Sensational serisinden bahsetmiştim;

Made for all serisinde 7 farklı renk var ve bu 7 renginde de tüm ten renklerine uygun olduğu söyleniyor ve şaşırtıcı şekilde öyle ancak farklı ten renklerinde renkler de farklı gözüküyor yani adında ‘kırmızı’ yazan bir ruj sizde turuncu/mercan gözükebiliyor ten renginize bağlı olarak yani internetten almak için pek uygun olmayabilirler, test edip alırsanız çok daha sağlıklı olacaktır, ayrıca dokuları da oldukça kremsi, kuru dudaklılar için de uygulaması çok kolay, nemlendirmesi de oldukça başarılı. Tek kötü yani sürdükten sonra oyun hamuru gibi bir tat vermesi, bir süre sonra bu tat gitse de dudaklarınızda olmasını istemeyeceğiniz bir tat bu.

Maybelline Made for All Ruj – Fucshia for Me

Maybelline Made for All Ruj – Ruby For Me

Maybelline Made for All Ruj – Mauve For Me

Maybelline Made for All Ruj – Spice For Me

Maybelline Made for All Ruj – Plum For Me

Maybelline Made for All Ruj – Pink For Me

Maybelline Made for All Ruj – Red For Me

*Resimler Elle’den alınmıştır.

Maybelline Made For All Ruj Fiyat

Maybelline zaten uygun fiyatlı ürünleri olan bir marka, bu rujlarında tekli fiyatı ₺27,99

Maybelline Made For All Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6