Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

MAC Studio Fix 24Hour Smooth Concealer — Kapatıcı

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 849 kez okundu.

MAC’in bu kapatıcısı son zamanlarda oldukça fazla konuşuldu. Herkes bu kadar olumlu şeyler söyleyince gerçekten iyi mi, kötü mü bilmek zorlaşıyor, o yüzden gerçekçi bir inceleme yazısı yazmak şarttı.

MAC Studio Fix 24H Kapatıcı

Bu ürün hakkında en sevdiğim şey yapısı, oldukça ince bir yapısı var, prolong wear’dan daha iyi olduğunu düşünüyorum, ama bu incelikten kaynaklı bir şekilde çok fazla bir kapatıcılığa sahip değil, göz altlarınızda koyu renkler hakimse mutlaka öncesinde nötrleyici bir kapatıcı uygulamalısınız. Göz altlarınızda pek renk sorunu yoksa yine de çok fazla aydınlık vermesini beklemeyin, bu seride çok fazla renk var, tam 33 tane! ama renklerin tonlarının pek iyi olduğunu söyleyemem, eğer tam kendi renginizi bulduysanız harika!

Güzel yanlarından birisi de kesinlikle çizgilere dolmaması, yapısı süper ince olduğu için çizgilere kesinlikle dolmuyor ve bu bir göz altı kapatıcısından kesinlikle beklemeniz gereken bir şey. Kısmen, 24 saat olmasa da uzun süre göz altlarınızda duruyor ancak kötü yanlarına gelecek olursam; belli bir zamandan sonra göz altlarınız oldukça yorgun görünüyor, bunun sebebi de kapatıcının renginin bir süre sonra değişmesi ve gri bir renk alması, bu da göz altlarınızdaki koyu halkaları kapatıp size gri halkalar vermesi anlamına geliyor.

Göz altlarınıza uygulamadan önce mutlaka nemlendirin, yapısı nemli değil ama tam kuru da değil, yine de kuruya daha yakın bir yapıda. Göz altlarınızı nemlendirmeden uygulayınca parça parça bir görünüm veriyor.

Genel olarak ortalamanın altında bir kapatıcı, kuru olmasına belki çözüm buluna bilir (nemlendiriciler ile) ancak grilik sorunu çözülebilecek gibi değil, yine de farklı ten renkli için bu sorun olmayabilir. Ancak çok daha uygun fiyatlı ve daha iyi performansa sahip kapatıcılar var.

MAC Studio Fix 24Hour Kapatıcı Kullananlar

MAC Studio Fiz 24 Hour Smooth Concealer Fiyatı

7ml için fiyatı ₺109,00

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6