Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Garnier Saf & Temiz 3ü1 Arada — Temizleme Peeling Maske

3 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 2.704 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Garnier Saf & Temiz 3ü1 Arada — Temizleme Peeling Maske

  Bir ürünü birden fazla şekilde kullanabilmeyi seviyorsanız ve yağlı/karma cilde sahipseniz bu yazımızı kaçırma çünkü bu yazımızda Garnier 3ü bir arada inceliyor olacağız. Garnier 3ü1 Arada Türkiye’nin en çok satın alınan cilt temizleme ürünlerinden birisi, tartışmasız ilk 5’e girer çünkü konuştuğum, tanıştığım, blogunu okuduğum herkes bunu kullanıyor. Uygun fiyatlı olması ve her yerde bulunması da […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Garnier Saf & Temiz 3ü1 Arada — Temizleme Peeling Maske
  Garnier Saf & Temiz 3ü1 Arada — Temizleme Peeling Maske

  Bir ürünü birden fazla şekilde kullanabilmeyi seviyorsanız ve yağlı/karma cilde sahipseniz bu yazımızı kaçırma çünkü bu yazımızda Garnier 3ü bir arada inceliyor olacağız.

  Garnier 3ü1 Arada

  Türkiye’nin en çok satın alınan cilt temizleme ürünlerinden birisi, tartışmasız ilk 5’e girer çünkü konuştuğum, tanıştığım, blogunu okuduğum herkes bunu kullanıyor. Uygun fiyatlı olması ve her yerde bulunması da büyük bir etken sanıyorum.

  3 farklı kullanım şeklini tek bir üründe buluşturmaları çok güzel bir düşünce, ekstra maske, peeling veya temizleme ürünü kullanmanıza gerek kalmıyor ve bu fiyata 3 ürün almış olmak gayet karlı. Şişenin içinde de gayet çok ürün var en az 1 ay herkese yeter diye düşünüyorum. Ürünü 2 hafta boyunca düzenli olarak farklı kullanım şekilleriyle kullandım ve etrafımdakilere de sürekli olarak sürüp fikirlerini aldım artık yazabilirim.

  Garnier Ürünleri Kullanan

  Garnier 3ü1 Arada – Temizleme

  Temizleyici olarak her gün kullandım. Cildimi çok yumuşak ve pürüzsüz yaptı. Bu arada çıkmaya çalışan bir kaç sivilcem de kendiliğinden kurudu bunda Garnier’in bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Ferahlama hissini çok beğendim ancak yağlıya dönük karma cildimi gergin hissedecek kadar kuruttu o yüzden kuru ciltlilerin kullanmasını önermiyorum. İyi bir nemlendirici, tonik veya cildinizi nemlendirmek için ne kullanıyorsanız ona ihtiyaç duyuyorsunuz.

  Garnier 3ü1 Arada – Peeling

  Siyah noktalarınız varsa bu ürünü peeling olarak kullanmayı düşünebilirsiniz ancak tüm yüzünüze bu şekilde uygulamanın biraz zararlı olduğunu düşünüyorum. Bu ürünü bir fırça yardımıyla kullandım (peeling fırçası, yuvarlak fırçalardan) ve cildimde kızarıklıklar oluşturdu ayrıca çok kuruluk hissetmeme neden oldu o yüzden sonraki günlerde sadece çene ve burun bölgelerinde (siyah noktaların olduğu bölgeler, sizde farklı olabilir) kullandım ve sonuç güzeldi. Ferahlama ve temizlik hissi yine güzeldi.

  Garnier 3ü1 Arada – Maske

  En pratik kullanımı bu ancak çıkartması biraz sorun olabiliyor (bunu düşünen tek kişi benim herkes çok kolay yıkanıp çıktığını söyledi) o yüzden banyoya girmeden önce yaptım genelde siyah noktaları çıkartma konusunda başarılı, peeling kadar cildinizi yormuyor ve hassaslaştırmıyor. En beğendiğim yöntem bu oldu çünkü çok çabuk kızaran hassas bir cildim var. Ferahlık ve temizlik hissi yine çok rahatlatıcıydı.

  Kokusu biraz ‘kimyasal’ ve ‘mentollü’ o yüzden gözünüze kesinlikle kaçırmamaya çalışın. Her ne kullanım şekliyle kullanıyor olursanız olun yüzünüzü yıkadıktan sonra mutlaka nemlendirici bir ürün kullanın cildi çok gerebilen bir temizleme ürünü olduğu için cildinizin kurumasına izin vermeyin.

  Genel olarak; Cildi güzel siyah noktalardan arındırsa da zararlı olabilecek bir ürün olarak görüyorum. Ciltte çok kuruluk yapıyor ve gerilmesine sebep oluyor. Ürünü maske olarak bitirmeye çalışacağım çünkü en zararsız hali o gibi duruyor. Yine de hassas bir cildiniz yoksa ve siyah noktalardan gerçekten kurtulamıyorsanız kullanabilirsiniz. En iyi yüz temizleme jellerini bulabileceğiniz yazımıza da bakmak isterseniz;

  Peeling için bu yazımıza;

  Ve popüler kil maskelerinden;

  Garnier 3’ü bir Arada Sivilce Yaparmı

  Kullandığım süre boyunca sivilce yapmadı aksine sivilcelerimi kuruttu ancak sivilceli bir cildiniz varsa üzerine bunun gibi ağır bir ürünü kullanmanızı tavsiye etmem, sivilceli ciltlerin kullandıkları ürünlere her zaman dikkat etmesi gerekir, aşağıdaki yazıdan faydalanabilirsiniz;

  Ve buna da bakabilirsiniz;

  Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada Fiyat

  Normalde fiyatı ₺10,99 ancak o kadar sık indirime giriyor ki, normal fiyatında bulmak imkansız gibi bir şey

  Garnier Saf ve Temiz 3ü 1 Arada Kullananlar

  https://twitter.com/notfounducyuzuc/status/637137023883702272

  Garnier Maske Kullananlar

  https://www.instagram.com/p/596eg7ojo8/?tagged=garnier3in1

  Garnier Peeling Kullananlar

  View this post on Instagram

  Review 💎 Das Garnier SkinAktive Hautklar 3in1 Waschgel habe ich noch bis vor Kurzem regelmäßig benutzt 🤗 Das Waschgel hat meine Hautunreinheiten gut in den Griff bekommen und meine Mitesser echt gut entfernt 🙈 Komplett rein und super war meine Haut jetzt nicht, aber das sollte man ja auch nicht erwarten🤔Schließlich kommt vieles auch aus dem Inneren. Jedenfalls ist meine Haut echt schlechter geworden, seitdem ich es nicht mehr benutze 🙄 Der einzige Minuspunkt ist, das es Mikroplastik enthält und seit Kurzem bin ich ja auch auf Naturkosmetik im pflegenden Bereich umgestiegen, deswegen werde ich es trotzdem wohl nicht mehr kaufen 😕🙈 Es kostet 3,15€ #garnier#garnier3in1#garnierskinactive#garnierwaschgel#waschgel

  A post shared by Beauty Seite💄 (@__beautybox___) on

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Garnier Saf & Temiz 3ü1 Arada — Temizleme Peeling Maske
  5 (100%) 7 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN