Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Farmasi Makyaj Sabitleme Spreyi — Farmasi Make Up Time Locker

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 762 kez okundu.

Makyajının uzun süre idare etmesini sağlayacak bir sabitleyici sprey arıyorsun ama aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını istiyorsan çözüm; Farmasi Makyaj Sabitleme Spreyi

Farmasi Makyaj Sabitleyici Blog

Makyaj sabitleme spreyleri bizi çok büyük zahmetlerden kurtarabiliyor, makyajı en az 3-4 saat daha fazla yüzümüzde kalmasını sağlayan Farmasi’nin makyaj sabitleyici spreyi de bunlardan birisi, özellikle makyajınızın uzun süre dayanmasını istediğiniz özel günlerde mutlaka bir tane makyaj sabitleyici sprey edinmelisiniz, Farmasi’nin bu spreyi ise oldukça uygun fiyatlı bir seçenek.

Makyajınızı güzel sabitliyor ve hızlı kuruyor bu sayede çok beklemenize gerek kalmıyor, yüzdeki pudralı ve mat görünümü biraz alıyor, makyajınızın tamamen mat olmasını/görünmesini istiyorsanız matlaştırıcı spreylerden deneyebilirsiniz, ama parlak yapmıyor doğal bir görünüme sahip oluyorsunuz yani ne çok mat ne de çok parlak o yüzden çok büyük bir sorun değil sadece tercih konusu. Ayrıca yüzünüzde yapışkan bir his bırakmıyor, hatta kuruyunca hiç bir ağırlık hissetmiyorsunuz.

Tüm cilt tiplerine uygun olduğu yazıyor şişenin üzerinde, sabitleme spreyi olarak ele aldığımızda doğru ancak yüz spreyi olarak yağlı/karma ciltli olanların bile yüzünü hafif kuruttuğu için kuru ciltlilere önerilmemeli, hatta alkol bulunmasından dolayı kimse yüz spreyi olarak kullanmamalı.

Makyajı sabitleme dışında cildi nemlendireceğini düşünmüştüm çünkü içeriğinde aloe vera var ancak cildinize direkt uyguladığınızda birazcık kuruma yapıyor ve içeriğinde alkol olmasından dolayı bu şekilde kullanıma pek uygun değil.

Eğer makyajınızda kullandığınız renklerin daha belirgin daha pigmentli olmasını istiyorsanız fırçanıza sıkıp makyajınızı bu şekilde uygulayın, bu konuda oldukça başarılı, hatta sabitlemeden bile daha başarılı olabilir.

Farmasi Makyaj Sabitleyici Yorumları

İçeriğinde alkol olmasından dolayı direkt yüze uygulanmasını pek önermiyorum, cildinizi kurutabilir, makyajın üzerinde yine daha az cildinize temas edeceği için kullanılabilir, cilt bakımınızda kullanacağınız bir yüz spreyi arıyorsanız mutlaka şu yazımıza bakmalısınız;

Farmasi Makyaj Sabitleyici Fiyatı

Fiyatı ise oldukça uygun, ₺13

Farmasi Makyaj Sabitleyici Nasıl Kullanılır?

Farmasi makyaj sabitleyici kullanımı aslında oldukça kolay, makyajınızı yapın ve tamamen bittiğinden emin olun, spreyi iyice çalkalayın. Yüzünüzden 20-25cm ileriden farmasi makyaj sabitleyici spreyi 2-3 pompa sıkın ve yüzünüzün her yerine geldiğinden emin olun, kurumasını bekleyin, kısa sürede hemen kuruyor zaten ve hazırsınız.

Farmasi Makyaj Sabitleyici Sprey Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6