Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı — Tüm Renkleri

3 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 1.124 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı — Tüm Renkleri

  Herkesin konuştuğu bu harika kremsi göz farları; maybelline color tattoo 24 hr göz farı hakkında daha çok bilgiyi hak ediyorsun Bu aralar moda işte minimal makyajlar olsun, tek makyaj ürünüyle makyajı tamamlamak olsun biraz üşengeç kızların işine gelecek şeyler, bunlardan birisi de bu Maybelline Eye Studio Color Tattoo 24HR göz farları, birincisi; kalıcılığı çok iyi, […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı — Tüm Renkleri
  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı — Tüm Renkleri

  Herkesin konuştuğu bu harika kremsi göz farları; maybelline color tattoo 24 hr göz farı hakkında daha çok bilgiyi hak ediyorsun

  Bu aralar moda işte minimal makyajlar olsun, tek makyaj ürünüyle makyajı tamamlamak olsun biraz üşengeç kızların işine gelecek şeyler, bunlardan birisi de bu Maybelline Eye Studio Color Tattoo 24HR göz farları, birincisi; kalıcılığı çok iyi, iki; renkleri çok güzel ve üçüncüsü; kremsi yapıda olduğu için parmağınızla hemen sürebiliyorsunuz, makyaj fırçası kirletmeye bile gerek yok.

  Bahsettiğimiz minimal makyaj modası;

  Tek ürün ile makyajı tamamlayabileceğiniz ürünler;

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – Eternal Gold

  Bronz makyajlar için harika bir renk ayrıca kahverengi gözlü insanlara çok yakıştığını düşünüyorum. Rengi bronz değil, sarı gibi altın sarısı gibi daha çok. Renk vermesi serinin diğer ürünlerine oranla daha kötü performans olarak ama uğraştığınızda güzel bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – Endless Purple

  Rengi aşırı derecede güzel, ve makyaj bazı kullanmasanız bile aynı kabında görülen rengi elde edebiliyorsunuz, kremsi yapısı sayesinde parmağınızla sürebilirsiniz. Kuruduktan sonra gerçekten 24 saat kalıyor elinizle silseniz bile kolayca geçmiyor.

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – Turquoise Forever

  Aynı endless purple rengi gibi rengi çok veren bir ürün, ayrıca diğer renklerden sanki daha simli gibi, göz kapağınızın disko gibi görüneceğini düşünüyor ama yine de bu güzel renge sahip olmak istiyorsanız eyeliner şeklinde kullanabilirsiniz, çok güzel duruyor.

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – On and On Bronze

  Sanırım bunu yazarken tarafsız kalamayacağım, en sevdiğim renk. Göz kapağının hepsine uygulayıp doğal bir görünüm elde edebilirsiniz veya eyelinerınızın çok belirgin olmasını istemiyorsanız bu renk ile yapabilirsiniz mutlaka deneyin çok güzel görünüyor. Simleri ise göze batmıyor aksine aydınlık görüntü veriyor hatta biraz ıslak gibi de görünüyor.

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – Permanent Taupe

  Kutusunda daha çok kahverengi gibi dursa da sürdüğünüzde gri bir renk ortaya çıkıyor garip bir şekilde, renk açıkçası baya bir garip ama güzel. Sanki gri rengi uygulamadan önce kızıl – kahverengi karışımı bir renk uygulayıp griyi üstüne sürmüşsünüz gibi (umarım anlatabildim  😆 ) Diğerlerinin aksine kuruduğunda mat bir renk kalıyor.

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – Eternal Silver

  Beğendiğim renklerden bir diğeri, metalik güzel bir gümüş rengi arıyorsanız kesin buna bayılacaksınız. Gözünüzün pınarına ve iç kısımlarına doğru kapaklarına sürülen türden farlar vardır ya aynen onlardan gece makyajınızın vazgeçilmezi olacak.

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – Immortal Charcoal

  Böyle siyah değil, gri değil her ikisinin de arasında karışım bir renk ama koyu tonlarda makyajlarda tam katlanma yerine uygulanabilir bir renk

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – Timeless Black

  Mat ve tam siyah eyeliner olarak kullanılmak için harika makyajınızda siyah renkleri tercih ediyorsanız kesinlikle bakmanız gereken bir renk, tam siyah

  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı – Pink Gold

  Tam bir girly renk, hani hanım hanımcık bir tarz vardır ya, o tarzda giyinip makyajınızı bu renk ile tamamlayabilirsiniz gibi bir havası var rengin, ışıltılı bir açık pembe rengi, çok güzel görünüyor.

  Maybelline Color Tattoo Kullananlar

  Sizin favoriniz hangi renk?

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Eye Studio Color Tattoo 24HR Göz Farı — Tüm Renkleri
  5 (100%) 8 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN