Bugün Calvin klein reveal edp kadın parfümü incelemesi ile karşınızdayız! Kış aylarına hafifçe geçerken kışın kullanmalık güzel bir parfüm arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okuyun. Calvin Klein Reveal EDP Yorum Çok farklı kokuları içinde barındıran hafif erkeksi bir koku galiba derken buram buram feminenlik kokan harika bir parfüm. Doutzen Kroes’ın oynadığı sexy reklam filmleriyle de oldukça […]

Makyaj MAG tarafından Facebook / Google+

Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm

Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm
Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm

Bugün Calvin klein reveal edp kadın parfümü incelemesi ile karşınızdayız! Kış aylarına hafifçe geçerken kışın kullanmalık güzel bir parfüm arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okuyun.

Calvin Klein Reveal EDP Yorum

Çok farklı kokuları içinde barındıran hafif erkeksi bir koku galiba derken buram buram feminenlik kokan harika bir parfüm. Doutzen Kroes’ın oynadığı sexy reklam filmleriyle de oldukça ünlü bir parfümdür.

Parfümün şişesi çok zarif ve güzel. Üçgen aynalı bir kapağa sahip ellerinizin yağlı olmamasına dikkat edin çünkü çok çabuk leke tutuyor. Şişenin ucunda da parfümün adı yazıyor. Kokusu baya kadınsı! Parfümü ilk kokladığınızda biraz şaşırabilirsiniz çünkü tuzlu bir koku. Nasıl oluyor biz de şaşkınız ancak güzel kokuyor, kesinlikle kötü değil, odunsu bir sandal ağacı kokusu geliyor ve ardından iris çiçeğinin ferahlatan kokusu geliyor. Hafif baharatlı bir kokusu da var ve içeriğinde kaşmir de olduğu söyleniyor.

Gerçekten güzel bir ahenk ile birleşmiş farklı kokuları barındırıyor ama hepsi bir araya geldiğinde gerçekten farklı ve muhteşem bir koku çıkmış. Her gün kullanılabilir bir parfüm ama her gün kullanılmamalı, çok özel bir koku olduğu için özel günlere daha yakışacak bir koku. Kalıcılığı da gayet iyi, günlük hayatta gayet yeterli bir kalıcılığa sahip ama özel günler de tazelemek isterseniz yine yanınızda taşıyabilirsiniz.

Calvin Klein Reveal Bayan Kullananlar

En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!

Bu yazıyı oylayın

Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm
5 (100%) 9 oy

Bu yazı hakkında yorum yap

Bunlarıda sevebilirsiniz