Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 899 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm

  Bugün Calvin klein reveal edp kadın parfümü incelemesi ile karşınızdayız! Kış aylarına hafifçe geçerken kışın kullanmalık güzel bir parfüm arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okuyun. Calvin Klein Reveal EDP Yorum Çok farklı kokuları içinde barındıran hafif erkeksi bir koku galiba derken buram buram feminenlik kokan harika bir parfüm. Doutzen Kroes’ın oynadığı sexy reklam filmleriyle de oldukça […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm
  Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm

  Bugün Calvin klein reveal edp kadın parfümü incelemesi ile karşınızdayız! Kış aylarına hafifçe geçerken kışın kullanmalık güzel bir parfüm arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okuyun.

  Calvin Klein Reveal EDP Yorum

  Çok farklı kokuları içinde barındıran hafif erkeksi bir koku galiba derken buram buram feminenlik kokan harika bir parfüm. Doutzen Kroes’ın oynadığı sexy reklam filmleriyle de oldukça ünlü bir parfümdür.

  Parfümün şişesi çok zarif ve güzel. Üçgen aynalı bir kapağa sahip ellerinizin yağlı olmamasına dikkat edin çünkü çok çabuk leke tutuyor. Şişenin ucunda da parfümün adı yazıyor. Kokusu baya kadınsı! Parfümü ilk kokladığınızda biraz şaşırabilirsiniz çünkü tuzlu bir koku. Nasıl oluyor biz de şaşkınız ancak güzel kokuyor, kesinlikle kötü değil, odunsu bir sandal ağacı kokusu geliyor ve ardından iris çiçeğinin ferahlatan kokusu geliyor. Hafif baharatlı bir kokusu da var ve içeriğinde kaşmir de olduğu söyleniyor.

  Gerçekten güzel bir ahenk ile birleşmiş farklı kokuları barındırıyor ama hepsi bir araya geldiğinde gerçekten farklı ve muhteşem bir koku çıkmış. Her gün kullanılabilir bir parfüm ama her gün kullanılmamalı, çok özel bir koku olduğu için özel günlere daha yakışacak bir koku. Kalıcılığı da gayet iyi, günlük hayatta gayet yeterli bir kalıcılığa sahip ama özel günler de tazelemek isterseniz yine yanınızda taşıyabilirsiniz.

  Calvin Klein Reveal Bayan Kullananlar

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Calvin Klein Reveal EDP — Parfüm
  5 (100%) 9 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN