Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Avon True Color Pata Krem Fondöten

1 dk okuma süresi

Bugün 2, toplam 786 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Avon True Color Pata Krem Fondöten

  Pratik makyaj ürünlerini herkesin sevdiğini biliyoruz, kapatıcı, pudra ve fondöteni birleştiren bu Pata kremler aslında bir geçmişe dönüş, bugün Avon Pata Krem Fondöten inceliyor olacağız. Pata Krem Fondöten Nedir Pata krem fondötenler kremsi yapıda olmalarına rağmen pudralı bir bitişe sahiptir çünkü fondöten + pudra ikisi bir arada üründür. Genelde adı krem olduğundan kuru ciltliler kullanmaya […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Avon True Color Pata Krem Fondöten
  Avon True Color Pata Krem Fondöten

  Pratik makyaj ürünlerini herkesin sevdiğini biliyoruz, kapatıcı, pudra ve fondöteni birleştiren bu Pata kremler aslında bir geçmişe dönüş, bugün Avon Pata Krem Fondöten inceliyor olacağız.

  Pata Krem Fondöten Nedir

  Pata krem fondötenler kremsi yapıda olmalarına rağmen pudralı bir bitişe sahiptir çünkü fondöten + pudra ikisi bir arada üründür. Genelde adı krem olduğundan kuru ciltliler kullanmaya özen gösterse de aslında her cilt için uygun olanı bulunabilir. Kapatıcılığı oldukça yüksek oluyor, günlük makyaj için pek uygun değil gibi ancak herkesin kendi seçimi, kremsi yapıda oldukları için dağıtılması biraz zor olsa bile iyi nemlendirilmiş (evet içinde ‘krem’ yazsa bile cildinizi nemlendirmeniz iyi olur) bir ciltte kolay uygulanıyor.

  Avon Pata Krem Fondöten

  Kapatıcılığı muazzam yüksek olan bir fondöten, kremsi yapıda ve içinden çıkan süngeri ile güzel uygulanabiliyor, hatta süngeri ıslak olarak da kullanabiliyorsunuz. Kremsi yapıda ancak uyguladıktan sonra bitişi pudralı oluyor o yüzden ekstra pudra kullanmanıza gerek kalmıyor, kapatıcılığı da oldukça yüksek olduğundan ekstra kapatıcı da kullanmanıza gerek kalmıyor yani 3ü 1 arada bir ürün.

  Kuru ciltlilerin hatta her türden cildin nemlendirilmesi gerek bu üründen önce, ciltte oldukça güzel görünüyor ve kadifemsi bir his veriyor.

  Çantada taşımak da oldukça konforlu, ancak günlük makyaj için biraz ağır bir fondöten olduğunu düşünüyorum, yüzünüzde bir süre sonra ağırlık hissediyorsunuz ama kalıcılığı çok iyi 8+ saat diyebilirim.

  Avon Pata Krem Renkleri

  Avon pata krem fondöten renkleri çok çeşitli değil ancak yeterli gibi görünüyor.

  • Avon True Color Pata Krem Fondöten – Warm Ivory
  • Avon True Color Pata Krem Fondöten – Natural Beige
  • Avon True Color Pata Krem Fondöten – Medium Beige
  • Avon True Color Pata Krem Fondöten – Ivory
  • Avon True Color Pata Krem Fondöten – Shell
  • Avon True Color Pata Krem Fondöten – Nude
  • Avon True Color Pata Krem Fondöten – Light Beige
  • Avon True Color Pata Krem Fondöten – Creamy Natural

  Avon Pata Krem Fondöten Kullananlar

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Avon True Color Pata Krem Fondöten
  5 (100%) 7 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN