Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Nivea MicellAIR Skin Breathe Expert

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 618 kez okundu.

Nivea makyaj temizleme ürünlerine 3 yenisini daha ekledi, içlerinden birisi de mendil şeklinde ve oldukça pratik bir kullanıma sahip! Dikkat çekici siyah ambalajları ile raflarda mutlaka göreceğimiz cinsteki ürünlerden

Nivea MicellAir Skin Breathe Expert Makyaj Temizleme Suyu O2

Bu seri ile ilk Almanya’da tanıştım ve siyah ambalajları dikkatimi çekmişti. Siyah olmasının sebebi ise içeriğindeki siyah çay, yani bildiğiniz bizim her gün içtiğimiz çay oluyor. Çay vücudumuz için oldukça yararlı aynı şeyi yüzümüz için de yapabilir. Yüz, göz ve dudak makyajı için kullanılabiliyor ve tüm cilt tipleri için uygun bunların arasında hassas ciltler de var, çünkü parfüm gibi alerji yapabilecek maddeler yok içinde, hassas ciltli olmama rağmen kızarıklık, kaşıntı veya başka bir kötü duruma sebep olmadı bende gayet nazik bir makyaj temizleme ürünü, yine de kullanmadan önce içindekiler bölümüne bakın.

Makyajınızı çok ovuşturmanıza gerek kalmadan temizliyor ve yağlı bir his bırakmıyor, temizlenmiş ve ferahlamış hissediyorsunuz, bu ürün ‘Yüz, Göz, Dudak’ için olanı aynı ürünün sadece göz için olanı ve suya dayanıklı makyajı çıkartan versiyonu var eğer göz makyajınız ağır ve suya dayanıklıysa bunu değil diğerini almanızı öneririm, normal makyajlarınız için bu yeterli olacaktır.

Günlük makyajımı 2 adet pamuk pad ve Nivea MicellAir Skin Breathe Expert Makyaj Temizleme Suyu O2 ile gayet sorunsuz ve irritasyonsuz çıkartabiliyorum, makyajınızı çıkarttıktan sonra yüzünüzü yıkamanıza gerek kalmıyor, cildi iyi temizliyor, yine de ben yıkıyorum daha temiz hissettiriyor. Kısaca oldukça memnunum bu üründen parfümsüz olduğu için rahatsız edebilecek bir sorun da yok.

Nivea MicellAIR Skin Breathe Expert Makyaj Temizleme Mendili

İçinden 20 adet mendil çıkıyor ve yukarıda bahsettiğim misel sudan çok daha iyi, çünkü bu mendiller suya dayanıklı makyajı da temizleyebiliyorlar. Ayrıca kendinizi yorgun hissettiğiniz günler için tam hayat kurtarıcı çünkü makyajınızı temizlerken yatağınızda uzanıyor olabilirsiniz. Üzerinde yazana göre makyajınızı çıkartırken bir yandan da kirpik bakımı yapıyormuş. Fazla ovalamadan makyajınızı nazikçe çıkartıyor ve kızarıklık bırakmıyor, aynı misel su gibi parfümsüz, makyaj temizleme mendillerinin rahatını daha önce hiç denemediyseniz sizin için uygun fiyatlı bir deneme olabilir, hem içinden de az miktarda mendil çıkıyor.

Bu seri için Almanya’da ‘makyaj uzmanlarının önerisi’ deniliyor, bir araştırmaya göre cilt için oldukça iyi makyaj temizleme ürünleriymiş ve ciltteki oksijen alınımını arttırıyormuş.

Nivea MicellAir Skin Breathe Expert Kullananlar

View this post on Instagram

*Werbung* [BLOGGED]? Wenn ich in der Drogerie irgendwo neu draufstehen sehe, muss ich es in den meisten Fällen testen. Außerdem mag ich generell Nivea derzeit recht gern.?? Die Mizellen-Reinigungstücher sollen wasserfestes Make-up sanft entfernen und die Sauerstoffaufnahme erhöhen. Auf meinem Blog erfährt ihr, wie sie den Härtetest mit kompletten AMU und Liquid Lipstick überstanden haben. Den Direktlink findet ihr natürlich in meiner Bio.? Nutzt ihr Reinigungstücher zum Abschminken? Ich wünsche euch einen entspannten Sonntag. Ich glaube, ich werde heute nur zocken.???? #nivea#niveamicellairskinbreathe#reinigungstücher#mizellentechnologie#dmhaul#dmdrogerie#dmdeutschland#rossmann#meinrossmann#rossmannhaul#skincare#bblog#bbloggerde#beautyblogger_de#neein#drogerie

A post shared by Jenny (@rockerbella_) on

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6