Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Nivea Hyaluron Cellular Filler Serisi

4 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 767 kez okundu.

Nivea Hyaluron Cellular Filler

Nivea’nın bu Cellular Filler serisi aslında yeni bir seri değil, ancak kısa zaman önce neredeyse baştan sona yenilendiler ve yeni formüllü ürünleri oldukça beğeniliyor. Ürünlerin hepsi cildi sıkılaştırma, kırışıklıkları giderme ve nemini kaybetmiş yaşlı ciltlere elastikliğini geri kazandırma üzerine.

Ürünlerin içeriklerine bakıldığında gerçekten kırışıklıkları giderme ve nemlendirme konusunda iyi işler çıkartacak maddelere yer verilmiş mesela:

  • Hyalüronik asit
  • Kolajen
  • Elastin

Bu seri için içeriği aşırı temiz diyemem ancak içeriğinde gerçekten cilde elastikliği geri kazandıracak, oldukça iyi nemlendirme sağlayacak ve kırışıklıklarla savaşacak maddeler mevcut, bu yüzden cildinizde bu sorunlar varsa bunlarla savaşması oldukça muhtemel. Serinin en çok ses getiren ürünü ise Nivea Şekillendirici Leke giderici Serum – Hyaluron Cellular Filler onun yorumuyla başlayalım. Ürünlerin yaşlanma karşıtı olmasına deneyimsel bir yorumda bulunamayacağım ancak içeriğinin bu sorunları gidermeye yardımcı olacağını düşünüyorum.

Yaşlılık belirtilerinin en baş sebeplerinden birisi cildinizin gereken nemi alamaması, yani yanlış ve yetersiz nemlendirici kullanımı, yeterli su içmemeniz (çünkü cildiniz nemi sadece dışarıdan değil içeriden de alabiliyor ve öylesi çok daha doğal ve sağlıklı o yüzde yeteri kadar su içmeye gün içinde çok önem gösterin.) gibi sebepler, bu seride Nivea cildinize gereken nemi, elastikliği geri kazandıracak ürünler tasarlamış gelin onları tek tek inceleyelim.

Nivea Cellular Filler Leke Giderici Serum Yorum

Her leke giderici ürün gibi uzun süre kullanıldığında etkisini gözlemleyebiliyorsunuz bu nivea cellular filler serum. 4  hafta kadar bir süre düzenli kullanımla sonuçları görmeye başlayacağınızı beyan ediyor Nivea. Kendi deneyimimde cilt lekelerinden çok cilt tonunu eşitlemesiyle beni etkiledi.

Cildinizde bazı yerler koyu, bazı yerler kızarık ve farklı renk tonları varsa (genelde yüzünüzde gölge gibi görünüyor.) bu serum size gerçekten iyi bir nemlendirme sağlarken cilt tonunuzu daha aydınlık ve eşit görünmesini sağlayabilir. Nemlendirme konusunda da oldukça iyi bir iş çıkartıyor. Yine de ekstra bir nemlendirici daha kullanmanızı öneririm. Özellikle kuru ciltlerde yaşlılık belirtileri çok daha belirgin görünür. Cildiniz kuruyken ve gerekli nemi alamadığında çok daha belirginleşir bu yüzden ekstra bir nemlendiriciye her zaman ihtiyacınız var:

Nivea Hyaluron Cellular Filler + Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Nemlendirmesi oldukça başarılı bir gündüz kremi içeriğindeki SPF 15 ile sizi zararlı güneş ışınlarında da bir miktar koruyor. Ekstra güneş koruyucu özellikle dışarıda uzun zamanlar bulunacağınız günlerde kullanmanızı öneririm. Güneş ışınları kırışıklığa meyilli ciltler için çok tehlikeli ayrıca cilt lekelerinin bir numaralı oluşma nedeni o yüzden korunmak çok önemli.

Bu gündüz kreminin en güzel yanı aşırı hafif olması, ciltte ağırlık yapmıyor bu yüzden makyajın altında da gayet iyi idare edecektir. Cilt tarafından hızlıca emiliyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. Tüm gün bu kış günlerinde cildimi nemli tutacak kadar yeterliydi nemlendirmesi benim için, makyajı da kaydırma gibi bir sorun olmadı oldukça az bir miktar kullanmama rağmen.

Nivea Hyaluron Cellular Filler + Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi

Gündüz kreminin gece kullanılan versiyonu nivea cellular filler krem, çoğunlukla aynı kutuda beraber satılıyorlar. Yaşlanma karşıtı gece kremlerinin çoğunda sivilcelenme sorunu oluyor, ya da sadece benim başıma geldi bilemiyorum ancak bu kremde hiç öyle bir sorun yaşamadım ayrıca nemlendirmesi aşırı iyiydi. Gündüz kreminden daha fazla ama cildi yağlandırmadan nemlendiriyor. Bir çok gece kremi çok ağır yapıdalar ve cildi fazla yağlandırdığı için sivilcelenmeye sebep oluyor. Bu kremin dengesi o konuda çok iyiydi (karma cilt tipine sahibim.) Sabah uyandığınızda hala nemli ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlıyor ve cilde kadife gibi çok güzel bir doku kazandırıyor.

Nivea Hyaluron Cellular Filler + Sıkılaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi

Göz çevresinde oluşan çoğu ince kırışıklıkların sebebinin aslında yeterince iyi nemlendirilmemiş göz çevresi sorunundan dolayı oluştuğunu biliyor muydunuz? Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirdiğinizde (özellikle kuru ciltliyseniz) hemen bir rahatlama etkisi ve o gerginliğin alındığını hissedersiniz, göz çevrenizdeki o kuruluk da çizgilerin ve hatta kaz ayaklarının başlangıcına sebep oluyor. Güzel ve nemlendirici bir göz kremi kullanmak belli bir yaştan sonra gerekli, bu göz kreminin de nemlendirmesi oldukça iyiydi. Ufak bir miktarı göz altlarınızı hemen nemlendirmeye yeterli oluyor.

Nivea Şekillendirici Sarkma Karşıtı Yağ İksiri – Hyaluron Cellular Filler

Kullanmadan önce mutlaka iyice sallamayı unutmayın. İyice karışması önemli içinde 3 farklı yağ bulunuyor, bir damla tüm yüzünüze yetiyor. Eğer aşırı kuru bir cildiniz varsa 2 damla da kullanabilir veya günde 2 kere kullanabilirsiniz. Cildinizin emmesi için zaman verirseniz çok iyi olur eğer makyaj yapacaksanız 15 dakika veya 30 dakika gibi bir süre yeterli olacaktır kesin. Ciltte bıraktığı hissi sevdim, genelde yağlar eğer kuru ciltli değilseniz sizi rahatsız edebilir veya ekstra yağlanmaya sebep olabilir. Bu yağ ile böyle bir şey söz konusu değildi. Nemlendirmesi ve cilde verdiği canlı görünüm gayet güzel.

Nivea Cellular Filler Serum Kullananlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Korana Gvozdic (@koranagvozdic)’in paylaştığı bir gönderi ()

Nivea Cellular Filler Kullananlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hayley Karseras (@ladyofthemanor77)’in paylaştığı bir gönderi ()

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6