Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Maybelline Tattoo Brow Ink Pen

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.171 kez okundu.

Microblading son zamanların en popüler kaş trendi, ancak iyileşme sürecini (o süre boyunca kaşlarınız kalıp gibi duruyor.) ve acıyı düşününce yaptırmaktan vazgeçen bir çok kişi var.Maybelline’in bu tattoo brow ink kalemi size tam anlamıyla microblading kaşlar vermek için var!

 Maybelline Tattoo Brow Ink Kaş Kalemi

Maybelline bu aralar kaş ürünleriyle oldukça ilgili, ayrıca oldukça başarılı kaş ürünleri üretiyorlar, onlardan biriside bu kuruyunca soyulan cinsteki kaş ürünü, onun da ayrıntılı incelemesini aşağıdaki kutuya tıklayarak okuyabilirsiniz;

Ancak bugün konumuz bu çok farklı başlıklı kaş kalemi, yapısı ‘kaş kalemi’nden çok ‘pilot kaleme’ benziyor oldukça akışkan bir yapıda. Farklı kalem ucu sayesinde aynı anda 4 tane kaş kılı çizebiliyorsunuz, görünümünü aynı microblading tekniğinden alan bu başlık oldukça doğal görünümlü kaşlar çizmenize olanak sağlıyor, ilk başta çok sahte görüneceğini düşünebilirsiniz ama gerçekten kaş kılı görünümünü oldukça iyi veriyor.

Fırçayı hafif eğimli tuttuğunuzda o microblading etkisini fazla göremiyorsunuz ancak dik bir açıyla uyguladığınızda oldukça belirgin yapabiliyorsunuz, ne kadar bastırdığınız da önemli, diğer kaş ürünlerinden uygulaması biraz farklı o yüzden ilk başlarda yapamayabilirsiniz, biraz pratik ile hemen alışıyorsunuz. Ayrıca bir hareket ile tek kıl değil 4 kaş kılı çizebildiğiniz için daha kısa sürede kaş makyajınızı bitirebiliyorsunuz. Üst üste çok fazla uygulamamaya çalışın, 2. kattan sonra o tek tek ayrılmış kaş kılı görünümünü bozabiliyorsunuz, zaten dik açıyla uygulandığında renkleri oldukça belirgin oluyor. Bu ürün kaşlarınızı boyamıyor yani kaşlarınızın rengi ne ise ona göre bir renk seçimi yapmalısınız.

Kötü yanlarından bahsetmek gerekirse, kaşlarınızı ovaladığınızda etrafa dağılabiliyor ve o tek tek çizilmiş kaş kılı efekti dağılıp (hafif bir dağılma), pudra ile doldurulmuş kaş gibi görünüm bırakıyor. Kalıcılığı güzel ancak bu dağılma olayı biraz sinir bozucu olabiliyor. 8 saat kadar bozulmadan kaşlarınızda kalıyor. (eliniz kaşlarınıza gelmediği sürece.) Diğer kötü yanı ise sadece 3 renge sahip olması; Gri kahverengi, Doğal kahverengi, Kırmızı kahverengi.

Genel olarak çok güzel bir ürün, eğer kaşlarınızda hafif açıklıklar varsa veya microblading tekniğiyle yapılmış kaşları seviyorsanız mutlaka denemelisiniz, alıştıktan sonra kullanımı da çok kolay ve hızlı.

Maybelline Tattoo Brow Ink Pen Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6