Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Garnier Saf & Temiz Kömür 3ü1 Arada — Temizleme Peeling Maske

2 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 1.167 kez okundu.

Garnier’in sevilen ürünü 3ü1 arada kil maskesine kardeş geldi! Garnier Saf & Temiz Kömür 3ü1 Arada en az kil maskesi kadar sevileceğe benziyor, ayrıntılı bir inceleme ve “multi-masking” hakkında bir kaç bilgi almak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Garnier Saf ve Temiz 3ü1 Arada Blog

Her şeyden önce serinin ‘eski’ üyesini hatırlayalım. Kil maskesi de temizleme, peeling ve maske olarak kullanılabiliyordu bu konuda bir değişiklik yapmamışlar kömür ürününde de, kil maskesini de beğenmiştim ancak biraz ağır olabilir diye düşünüyordum. O yazıdan sonra da kullanmaya devam ettim ve hala bir sorun yok cildimde.

Kil maskesinin yazısını da aşağıda bulabilirsiniz, buraya tekrar bir inceleme yazmayacağım sadece bir kaç karşılaştırma olacak o yüzden önce aşağıdaki yazıyı okumak isteyebilirsiniz;

Garnier Saf ve Temiz 3ü1 Arada Kömür

Kömür veya ingilizce genellikle geçen adıyla charcoal son zamanlarda önemli bir cilt maskesi maddesi haline geldi ve gerçekten işe yarıyor özellikle siyah noktalar konusunda, bu ürün de en az kil maskesi kadar etkili siyah noktalarda harika iş çıkartıyor, kömürlü bütün cilt ürünlerine sevgi beslediğim için bunu daha çok sevdim ama kil maskesinin de hakkını yememek lazım.

Kömür ürününü de temizleme ve peeling olarak kullanabiliyorsunuz ancak kil maskesinde de yazdığım gibi günlük kullanım için cildi fazla yorabilir, çünkü gerçekten çok etkili ürünler her ikisi de, ancak maske olarak çok beğendim. Cildi matlaştırıyor (bu kötü anlamda değil eğer karma veya yağlı cilde sahipseniz, büyük ihtimalle cildinizin parlamasından şikayetçisinizdir, bu ürün o sorunu bir kaç saatliğine çözüyor.) siyah noktaları ve dolu gözenekleri açıyor, cildi daha yumuşak ve ferah hissetmenizi sağlıyor. Kesinlikle karma ve yağlı ciltlere sahip kişilerin (erkek kadın fark etmeden) denemesi lazım.

Garnier Saf ve Temiz 3ü1 Arada Kömür Kullananlar

https://www.instagram.com/p/BZ8rG6nlN27/?tagged=garniercharcoal

Multi Masking Nedir?

Multi masking aslında ‘çoklu maskeleme’ şeklinde gayet düz bir şekilde çevrilebilir, yüzünüze aynı anda birden fazla maske uygulama durumu yani, bu multi masking hayatımıza loreal’in saf kil maskeleriyle girdi aslında;

Multi Masking Nasıl Yapılır?

 

Garnier’in ürünleri üzerinden anlatıyorum ama aynı mantıkla her ürün/maske için kullanılabilir.

  • Cildimin daha yağlı olan kısımlarına (burun ve çene benim için, herkeste farklı olabilir.) kömür olanından uyguluyorum.
  • Geri kalan tüm yüzüme kil maskesini uyguluyorum.
  • Kuruyana kadar bekliyorum.
  • Su ile güzelce yıkıyorum.
  • Tonik sürüyorum. (gözenek problemlerinden dolayı tonik uyguluyorum, eğer böyle bir probleminiz yoksa siz normal nemlendirme rutininizi yapabilirsiniz.)

Multi masking ayrıca instagrama fotoğraf atmak içinde güzel bir görüntü yakalamanızı sağlıyor!  😀

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6