Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

En İyi 5 Peeling Ürünü

3 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 1.789 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  En İyi 5 Peeling Ürünü

  Peelingler, cilt bakımımızın en önemli adımlarından birisi, neden mi? deri de aynı biz gibi yaşayan bir organdır ve zaman içinde ölür ve yerine yenisi gelir. Ölü deriler eğer cildinizde kalmaya devam ederse bu hiçte güzel bir sonuç değildir aksine yeni derinizi de kötü etkiler. Bu açıklama biraz korkutucu olsa da önerildiği gibi haftada 1 peeling […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  En İyi 5 Peeling Ürünü
  En İyi 5 Peeling Ürünü

  Peelingler, cilt bakımımızın en önemli adımlarından birisi, neden mi? deri de aynı biz gibi yaşayan bir organdır ve zaman içinde ölür ve yerine yenisi gelir. Ölü deriler eğer cildinizde kalmaya devam ederse bu hiçte güzel bir sonuç değildir aksine yeni derinizi de kötü etkiler.

  Bu açıklama biraz korkutucu olsa da önerildiği gibi haftada 1 peeling yaparak derinizin yenilenmesine, ölü derilerin alınmasına ve kan akışınızı düzenleyip sağlıklı, parlak bir cilde kavuşmanızı sağlayabilirsiniz. Özel durumlar (bazı deri hastalıkları, alerji vs.) hariç herkes haftada 1 peeling yapabilir ancak sık sık ve çok yapacağınız peeling cildinize zarar verebilir. Peelingin asıl amacı ölü derileri almaktır. Ölü deriler daha oluşmadan peeling yapmak derinize zarar verir.

  Peeling önerileri;

  Elemis Papaya Enzyme Peel

  Türkiye’de bulmak biraz zor, ancak bazı online siteler sürekli olmasada satışa çıkartıyor. Hassas ciltli ve ileri yaşlı kişiler için uygun. Bu ürünün özelliği onu diğer peelinglerden farklı kılıyor; Papaya ve ananas enzimlerinden faydalanarak ölü derileri çıkartıyor. Bu hem doğal hem de daha az zarar verici bir yöntem. Ananas ve papaya yapıları gereği peeling için uygun meyveler, sonucunda cildiniz yumuşak ve pürüzsüz oluyor, hatta renginde açılma ve parlama bile görebilirsiniz. İçeriğinde süt proteini ve ayçiçek yağı var bu da cildinizi nemlendirip besliyor.

  Elemis Papaya Enzyme Peel kullananlar

  La Prairie Cellular 3-Minute Peel

  Aşırı pahalı bir ürün, ama vaatlerini karşılıyor. Bu ürün büyük gözeneklerden ve sivilcelerden şikayetçi kişiler için uygun. İçerğinde salisilik asit var bu sivilcelerinizle savaşmak için güzel bir madde. Gerçekten 3 dakika sürüyor ve değişimi ilk kullandığınızda bile görebiliyorsunuz. Gözenekleriniz gözle görülür küçülüyor ve cildiniz yumuşacık ve pürüzsüz oluyor. Meşgul kadınlar veya cilt bakımlarına çok uzun saatler ayırmak istemeyen kişiler için uygun bir ürün fiyatı da pahalı olabilir ancak sadece haftada 1 kere kullanacağınız için uzun süre gidecektir.

  La Prairie Cellular 3-Minute Peel kullananlar

  https://twitter.com/comaaawhite/status/810645889438072832

  Dermadoctor Physical Chemistry Mikrodermabrazyon + Çok Asitli Kimyasal Peel

  Cildinde birden fazla problemi olan kişiler için ve keratosis pilaris adlı cilt problemi olan kişiler (nokta nokta çıkan sivilceler ve kızarıklar olarak görülür) için kullanılması uygundur ancak bir çok cilt problemine iyi geldiği için herkes kullanabilir. İçeriğinde cildi rahatsız edici maddeler bulunmamakta ama siz yine de alerji testi yapmadan kullanmayın. Sivilce izlerini, güneş lekelerini, çillerin rengini açarak görünümünü azaltır ve sürekli kullanımda yok eder. Ölü derileri alır ve yumuşak bir cilt bırakır.

  Dermadoctor Physical Chemistry Mikrodermabrazyon + Çok Asitli Kimyasal Peel kullananlar

  Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme – Balkabağı Cilt Maskesi

  Bu güzel renkli ve kokulu (bazıları çok yoğun ve ağır bulabilir, aşırı yoğun balkabağı kokuyor ama belki seversiniz) peelingi hassas ciltliler hiç bulaşmasın, içeriğindeki asitler yüzünden cildinizin kaldıramayacağını düşünüyorsanız hiç riske atmayın çünkü biraz ağır bir maske. Cildi aydınlatma konusunda çok başarılı, aşırı güçlü yapısından dolayı cildinizdeki ölü derileri kısa sürede alıyor ve cildinizi yumuşak bırakır. Sivilce ve sivilce lekeleriyle başı belada olanlar için güzel bir ürün.

  Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme – Balkabağı Cilt Maskesi kullananlar

  https://twitter.com/HousewifeOfSO/status/894248669708300288

  Darphin Mild Aroma Peeling

  İçeriği çok doğal maddelerden oluşan ve tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bir ürün. Ölü derileri nazikçe ve cildinizi tahriş etmeden alıyor cildinizi pürüzsüz ve yumuşak yapıyor. Düzenli kullanımda cildinize sağlıklı bir ışıltı da sağlıyor, ince kırışıklıkları olan ve gözenekleri tıkalı kişiler için uygun, güzel ve doğal bir ürün.

  Darphin Mild Aroma Peeling kullananlar

  Cilt bakımınıza önem veriyorsanız bu yazımızı sakın kaçırmayın;

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  En İyi 5 Peeling Ürünü
  4.6 (92.5%) 8 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN