Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Avon Mark Mega Effects Maskara

1 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 317 kez okundu.

İÇİNDEKİLER
  Avon Mark Mega Effects Maskara

  Çok farklı dizaynı ve kullanımı ile Avonun en iyi rimeli olacağı söyleniyor, bu farklı ürünün detaylı incelemesini okumak isterseniz hemen tıklayın Avon Mega Effects Mascara Blog Farklı oluşundan ötürü çok övgü alırken, yerden yere de vurulan bir ürün, yeniliğe açık olmalısınız bu fırçayı denemek istiyorsanız, çünkü kullandığınız diğer fırçalarla alakası yok. Biraz alışmanız uzun sürebilir ama […]

  Makyaj MAG tarafından Facebook
  Avon Mark Mega Effects Maskara
  Avon Mark Mega Effects Maskara

  Çok farklı dizaynı ve kullanımı ile Avonun en iyi rimeli olacağı söyleniyor, bu farklı ürünün detaylı incelemesini okumak isterseniz hemen tıklayın

  Avon Mega Effects Mascara Blog

  Farklı oluşundan ötürü çok övgü alırken, yerden yere de vurulan bir ürün, yeniliğe açık olmalısınız bu fırçayı denemek istiyorsanız, çünkü kullandığınız diğer fırçalarla alakası yok. Biraz alışmanız uzun sürebilir ama alıştıktan sonra gerçekten çok harika kirpik görünümü elde edebildiğinizi göreceksiniz.

   

  Yapısı: Çok akışkan veya çok katı değil, ideal rimel kıvamında zaten fırçasının yapısından dolayı etrafa damlatma gibi bir sorun olmuyor.

  Kalıcılık: Maalesef kalıcılık konusunda pek iyi iş çıkartmıyor, aslında kalıcı ama alt kirpiklerde akma sorunu var. Gün içinde kontrol etmeniz gerekiyor unuttuğunuzda göz altlarınıza akmış bulabiliyorsunuz.

   

  Kapatıcılık: Avon’un da iddialı olduğu konu tam da bu, diğer fırçalarla 3 katta aldığınız performansı bu fırça ile 1 kerede alabiliyorsunuz diyorlar, belki o kadar olmasa da bariz bir yoğunluk farkı var. Diğer fırçalardan çok daha iyi iş çıkarttığı kesin.

  Bitiş: Doğal mat bitişli, kirpiklere dolgunluk veriyor ve fırçası kirpiklerinizi tek tek ayırıyor. Uzatma gibi bir işlevi yok ama verdiği dolgunluk gerçekten çok başarılı.

  Paket: Geniş ve farklı bir fırçası var, ayarlanabilir bir tutma yerine de sahip bu da alışmanızı biraz daha kolaylaştırabiliyor.

  Cruelty Free / Vegan: Hayır  😥

  Avon Mark Mega Effects Maskara Kullananlar

  En İyi 11 Cilt Temizleme Ürünü Yazımızı Okumak İçin Buraya Tıklayın!
  Bu Yazıyı Oylayın
  Avon Mark Mega Effects Maskara
  5 (100%) 6 oy
  @makyaj_mag
  TAKİP EDİN