Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

NUXE White Serisi — NUXE Brightening Program

3 dk okuma süresi

Bugün 0, toplam 580 kez okundu.

NUXE White cildinizdeki lekeleri yok etmeyi, cilt tonunuzu eşitleyip daha aydınlık ve ferah görünümlü bir cilt vermeyi hedefleyen ürün serisi, tüm seri olarak artık pek çok yerde bulunmasa da ayrı ayrı bulabilirsiniz, tüm ürünlerin detaylı incelemesi için hemen devamını okuyun.

NUXE Ürünleri Hakkında Yorumlar

NUXE White cildini beyazlatmak için çıkartılmış bir seri gibi gözükse de aslında yaptığı cilt tonunuzu eşitlemek ve daha aydınlık yapmak, daha açık ten renkli görünüyorsunuz ama bu sağlıklı bir aydınlık oluyor. En büyük etkisi; ciltteki lekeleri rengini açarak yok etmesi ve cilt renk eşitsizlikleri (mesela yüzünüzdeki geçmeyen diğer yerlere göre daha kırmızı duran yerler) dengelemek.

NUXE Brightening Program Ürünleri

Bu seride 6 farklı ürün geliyor, hepsinin işlevleri farklı ve tam bir cilt bakımı oluyor ekstra bir şeyler kullanmanıza gerek yok, ama eğer kullanmak isterseniz de kullanabilirsiniz. Bu 6 ürün şunlar;

  1. Yüz temizleyici
  2. Yüz toniği
  3. Serum
  4. Nemlendirici krem
  5. Güneş kremi
  6. Maske

Aslında bir göz kremleri olmaması garip ama seri bu kadar.

NUXE White Serisi Nasıl Kullanılır?

Serinin ürünlerini sırasıyla yazıyoruz, siz de aynı sırayı takip edip, tam bir cilt bakımı yapabilirsiniz. Her ürünün nasıl kullanıldığı altta yazıyor.

NUXE Brightening Program Nasıl Kullanılır

NUXE White Brightening Purifying Foam – Temizleyici Köpük

İçeriğinde sülfat yok onun yerine hindistan cevizi yağı, mısır ve ay çiçeği gibi cildinizi nemlendirmeye ve beslemeye yönelik maddeler var. Bu ürün köpük bir cilt temizleme ürünü, normal yüz temizleyiciler gibi yüzünüzü yıkayıp yuvarlak hareketlerle cildinizde köpürtüyorsunuz, biraz masaj yaptıktan sonra suyla duruluyorsunuz, ciltte detoks etkisi yapıyor ve tamamen temizliyor.

NUXE White Brightening Moisturizing Lotion – Aydınlatıcı ve Nemlendirici Losyon

Bu ürünü bir pamuğa döküp yüzünüze sürüyorsunuz ve yüzünüzü yıkamıyorsunuz cildinizde kalması gerek, cildinizi ferahlatıyor, daha yumuşak yapıyor. Boynunuza kadar uygulayabilirsiniz. Şimdiden cildinizin daha aydınlık göründüğünü fark edebilirsiniz.

NUXE White Intensive Whitening Dark Spot Correcting Serum – Lekeleri Düzeltici Serum

İçeriğinde en çok aydınlatıcı madde bulunan ürün bu, kiraz çiçeği de var içeriğinde, güçlü ama cildinizde yağlı veya yapışkan bir his bırakmıyor. Parmaklarınızla uygulayabilirsiniz. Sadece lekelerin üzerine değil bütün yüzünüze uygulayın, boynunuz ve hatta dekoltenize de uygulayabilirsiniz.

NUXE White Brightening Moisturizing Emulsion – Aydınlatıcı Bakım Emülsiyonu

Cildinizdeki fazla sebum yani yağı emiyor. Güzel bir mat cilt bırakıyor ama gözeneklerinizi tıkamadan bu işlemi yaptığı için harika bir ürün. İpeksi bir cilt bırakıyor. Bunu yaparken lekelerin de renginin açılmasına yardım ediyor. Parmaklarınızla tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz.

NUXE White Daily UV protector SPF 30+++ – Güneş Kremi

Cildinizi sadece güneşten değil diğer kötü dış etkilerden de koruyor. Çok güzel bir yapısı var kesinlikle yapışkan bir cilt bırakmıyor. Makyajınıza baz olarak kullanabilirsiniz çok güzel olur. Diğer ürünlerden ayrı olarak her gün kullanabilirsiniz.

Nuxe Splendieuse Anti Dark Spot Perfecting Mask – Maske

%100 pamuktan üretilmiş bir maske, çok güzel. İlk kullanımda cildinizin çok daha aydınlık olduğunu görüyorsunuz. Temiz ve kuru cildinize maskeyi yerleştirin. 10 dakika bekleyin ve maskeyi alın kalan ürünü yuvarlak parmak hareketleriyle cildinize yedirin. Çok güzel, yumuşak ve ferah görünümlü bir cilde sahip olacaksınız. Gözeneklerinizi sıkılaştırıyor, cildinizi besliyor ve cilt renginizi düzenliyor.

NUXE Brightening Program Kullananlar

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6