Makyaj ve güzellik ile ilgili her şey!

Nivea Make Up Expert Pürüzsüz Makyaj İçin Nemlendirici Makyaj Bazı

2 dk okuma süresi

Bugün 1, toplam 657 kez okundu.

Nivea’nın makeup expert serisi uzun zamandır Türkiye’de olsa da serinin bazı ürünleri yeni geliyor, bunlardan birisi de make up expert nemlendirici bazları evet çoğul çünkü 2 çeşidi bulunmakta birisi; Nivea Make Up Expert Mat Makyaj için Nemlendirici Jel Makyaj Bazı diğeri ise; Nivea Make Up Expert Pürüzsüz Makyaj için Nemlendirici Makyaj Bazı.

Nivea Make Up Expert Pürüzsüz Makyaj için Nemlendirici Makyaj Bazı

Başka ülkelerde Nivea 2’si 1 arada makyaj bazı ve nemlendirici olarak da biliniyor. Nivea’nın erkekler için tıraş sonrası bakım kreminin ününü biliyor musunuz bilmiyorum ama bir ara NikkiTutorials sayesinde herkes bu tıraş sonrası bakım kremini makyaj bazı olarak kullanıyordu ve gerçekten makyajın uzun süre kaymadan durmasını sağlıyordu bu krem, oldukça garip olsa da işe yarayan, uygun fiyatlı bir üründü. Ürünün kötü yanları ise aşırı yoğun parfüm kokusuydu sanırım, özellikle hassas ciltlilerin asla kullanmaması gereken bir yoğunluktaydı bu koku içeriğinde olmaması gereken bir kaç madde daha var tabii. Kısaca içeriği temiz bir ürün diyemeyiz.

Bu yeni makyaj bazı da içeriği pek temiz değil, onu belirteyim ama aynı tıraş sonrası kremi gibi işe yarıyorsa içeriğini takmadan kullanmak isteyenler olabilir diye yazısını yazmak istedim ancak bu (pürüzsüz makyaj için nemlendirici makyaj bazı) iki bazdan en sevmediğim bu oldu. Paketlemelerini tanıyabilmeniz için aşağıya Türkiye’deki tasarım paketlerini koyuyorum ayrıca açıklayıcı bir yazısı da var.

Sevdiğim yönlerinden bahsetmem gerekirse; Ciltte çok kolay ve hızlı emiliyor. Ortalama bir nemlendirici ile aynı nemi sağlıyor, kuru ciltler için kesinlikle yeterli olmayacaktır. Cilt için makyaj bazı olarak bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Makyaj uygulamasına veya sonrasında uzun süre kalmasına pek bir etki etmiyor gibi, yani normal bir nemlendiriciden de aynı performansı sağlayabilirsiniz.

Nivea Make Up Expert Mat Makyaj için Nemlendirici Jel Makyaj Bazı

Diğer makyaj bazına oranla bu ürünü daha çok sevdim. İçerikleri sanırım aynı o yüzden yine temiz değil. Bu ürün gerçekten makyajınızı iyileştirme adına bir şeyler yapıyor. Çok güzel bir matlık sağlıyor cilde özellikle yağlı cildiniz varsa ve parlama sorunları yaşıyorsanız bu sorunlara çözüm olabilir. Nemlendirme konusunda dediğim gibi yine ortalama bir nemlendirici ne kadar performans gösteriyorsa o kadar nemlendiriyor, yani iyi denilebilir. Matlık sağladığı için makyajınız gün içinde yağlanma sonucu kayma yapmıyor.

İçeriği temiz olsaydı önerebilirdim özellikle yağlı ciltler için, gerçekten güzel bir matlık sağlıyordu.

Nivea Make Up Expert Mat Makyaj için Nemlendirici Jel Makyaj Bazı Kullananlar

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Bombshell Out Of Basic✨ (@irinakan_beautyguru)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sıkça Sorulan Sorular

🔴 Nivea make up makyaj bazı expert fiyatı?

Normal fiyatı; ₺69,95 şu aralar indirimde ₺41,95 tekli satılıyorlar.

🔴 Nivea make up expert makyaj bazı nasıl kullanılır?

Temiz (nemlendirici de uygulayabilirsiniz eğer bu ikisi bir arada makyaj bazının nemlendirme özelliği yeterli gelmeyeceğini düşünüyorsanız) cildinize makyaja başlamadan önce ince bir tabaka şeklinde uygulayın ve makyajınıza başlayın.

🌴 Nivea makeup expert makyaj bazlarından hangisini almalıyım?

Bu seride 2 adet makyaj bazı bulunuyor. Birisi pürüzsüz makyaj için nemlendirici makyaj bazı; tüm ciltler için öneriliyor. Diğeri ise mat makyaj için nemlendirici makyaj bazı; bu ise özellikle yağlı ciltlerin seveceği bir makyaj bazı.

Evde Manikür & Pedikür Nasıl Yapılır? - Tırnak Bakımı
Bu Yazıyı Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
@makyaj_mag
TAKİP EDİN
instagram share 1 instagram share 2 instagram share 3 instagram share 4 instagram share 5 instagram share 6